Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit érezhet most a Fidesz,...

Mit érezhet most a Fidesz, hogy egy 1981 óta létező filléres gyógyszer bőven elég a Covid legyőzésére, nem kell semmiféle oltás mostantól?

Figyelt kérdés

[link]


Ebből hogy lesz így tovább sinofarm mutyi?



2021. máj. 9. 09:57
1 2 3 4
 11/32 mindentudó99 ***** válasza:
70%
Mézes fokhagyma még jobb. Külsőleg meg szódabikarbónás törkölypálinka.
2021. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Látom ez bemart a fideszfanoknak.
2021. máj. 9. 10:20
 13/32 anonim ***** válasza:
69%
Hauzugság az egész, kalap szart nem ér ez a csicskagyász gyógyszer.
2021. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
76%
Fideszes vagyok. Ejnye, de mérges vagyok. Majd szét robbanok! Azt a hét- meg a nyolcszázát! Na, most szebb lett a vasárnapod?
2021. máj. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
58%
Hazugság! Csak a szuri!
2021. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%

Egy csecsemőnek minden vicc új, de amúgy ez az ivermectin (általában állatokon használt férghajtó...) már tavaly is felmerült, hogy segíthet. Csak aztán valós körülmények közt mégsem lett olyan eredményes.

Ráadásul ahhoz, hogy hatása legyen, bőven magasabb adagot kell adni, mint amilyen adagban "40 éve használják emberekre is elég sok helyen". Azaz hiába ismert a kis dózisú mellékhatása, nem biztos, hogy csak ugyanazok léphetnének fel nagyobb adagban is.


Azaz ismét nem sikerült az egy lépéses gyógyítás. Csak nem egy majdnem-állatorvostól származik az információd?

2021. máj. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
83%
Ennek most mi köze a Fideszhez? Az ellenzék, az egész Unió is az oltást propagálja.
2021. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

18

Na most meg már az ellenzék meg az EU az oltáspárti? Eddig oltásellenesek voltak. Gyorsan váltotok térfelet fideszeskék. Mint a szélkakas.

2021. máj. 9. 10:45
 19/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
84%

" fideszeském"


Ezt ugyanúgy benézted, mint magát a gyógyszert. Ez van, ha a sajátod elgurul.


"a WHO engedélyezte"


A WHO engedélyezte, hogy folytassanak vele klinikai kísérleteket... Ráadásul az sem vezetett eredményre. Mutatsz újabbat a WHO-tól?

[link]

Ha már egyszer hivatkozol valakire, akkor nézz utána, hogy nem állítja-e az ellenkezőjét.


"Amúgy a vakcinákat úgy engedélyezték hogy komplett tesztfázisok lettek kihagyva"


Melyik "vakcinákról" is beszélünk? Egy-kettőről és abból általánosítasz, vagy esetleg az összesről?


"meg volt olyan is aminek semmiféle dokumentációja nem volt rendben pl szpunyesz meg szinofos és szíjgyártó "


Mondjuk még az is hatásosabb, mint az ivermectin... Lásd a fenti WHO link...


"Az évszázad vicce."


Igen, ez az a kérdés, de gondolom folytatod :)

2021. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
69%
2: Akkor igen rosszul tanultál, még nekem is sikerült megértenem a cikk tartalmát, pedig rendszeresen ellógtam, elrajzolgattam az angolórákat felsős korom óta.
2021. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!