Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ősszel is tartani fog még a...

Ősszel is tartani fog még a védettségi igazolványosdi?

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 16:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

9.


És ez most hogy jött ide, azon kívül, hogy így megint személyeskedhettél egy kicsit és újra a hiteltelenítés taktikáját alkalmazod?



Tisztára mint a politikában amikor valaki valami olyat mond ami "nem tetszik" a hatalomnak - gyorsan előásunk róla valami rosszat a múltból és közöljük, hogy amit mond az "nem érvényes", mert 5 éve korrupciós ügyben volt érintett. "Háhá, probléma letudva".


Jól alkalmazod ezt a taktikát - a politikai életben lenne a helyed, lehetőleg a jelenlegi vezető párt színeiben.

2021. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
21%
Arra próbáltam kilyukadni, hogy eddig is tudtuk, hogy baj van nálad odafent, ki gondolta volna, hogy oltásellenes is vagy?
2021. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

13.


Még egyszer leírom. Nekem nincs bajom az oltással. Én is megkapom nemsokára. Ezen mindig átlendülsz. Nekem az emberekkel van problémám olyan téren, hogy szörnyen befolyásolhatóak és semmi öntudatuk nincs.


És jó lenne ha nem személyeskednél, főleg nem királyi többest alkalmazva azért, hogy úgy tűnjön, mintha a saját véleményed megegyezne másokéval is.

2021. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem, mert addigra kitalálják, hogy itt van egy olyan mutáns, amire nem hatnak a jelenlegi vakcinák, és megint házi őrizetbe kerül mindenki, akár be van oltva, akár nincs.
2021. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Júliusra az EU talán végre dönt az EU-s zöld kártya ügyben. Addig is marad a bilaterális megegyezéseken alapuló megegyezés. Ezzel kezdődik majd egy újabb kavarodás.
2021. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy darabig igen.
2021. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!