Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Egy ilyen anti-nacionalista,...

Egy ilyen anti-nacionalista, Európai Egyesült Államokat támogató pártra szavaznátok? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Tehá alakulna egy új baloldali párt aminek a vezetője a következőket mondaná:


-Neki semmit sem jelent magyarnak lenni, mert az ilyen etno-nacionalizmus olyan neki, mint egy kis ittmaradt Őskor amiben két törzs fújog egymásra. Magyarországot vezetni fogja, de az neki csak olyan, mintha az USÁ-ban egy állam kormányzója lenne, és elsősorban embernek, másodsorban európainak, és harmadsorban magyarnak tartja magát


-Az összes magyar törvényt és az alkotmányt kidobná, helyette átvenné egy az egyben Hollandia alkotmányát és törvényeit, és ezeket módosítaná valamennyit helyi viszonyokra, mert Hollandiát tartja Európa legliberálisabb országának, és a személyes példaképének


-Feloszlatná a magyar megyéket, helyette 4-5 régióra osztaná az országot, mert a sok megye fenntartása is az őskori, törzsi társadalomra emlékezteti


-Hivatalos nyelvvé tenné az országban a magyar mellett az angolt


-Bevezetné hogy a középületeken elsősorban az EU zászlaja lengjen, és a magyar csak alatta, ünnepekkor, éjfélkor az EU himnuszát játszanák a magyar helyett



-Beszédeket tartana egy olyan általa megálmodott távoli jövőről, amiben az egész Föld egyesül egyetlen egységes emberiséggé, és világbéke lesz



2021. jún. 1. 16:26
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Magamat eléggé balosnak tartom, de ez így ősbaromság.
2021. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem lenne bajom egy Európai Egyesült Államokkal.

De az, hogy neki semmit nem jelent magyarnak lenni stb stb az kizáró ok, arra nem szavaznék soha.

2021. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Táncsics radikális balpárt.
2021. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Én lipsi vagyok, de ez elég nagy trollság, ami elő lett vezetve.
2021. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Maraggyá má Józsi! A hülyeségnek is van határa.
2021. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

"alakulna egy új baloldali párt"

"átvenné egy az egyben Hollandia alkotmányát és törvényeit, és ezeket módosítaná valamennyit helyi viszonyokra, mert Hollandiát tartja Európa legliberálisabb országának"


Már itt óriási ellentmondás van, ugyanis a holland alkotmány (meg úgy Hollandia maga) minden, csak nem baloldali. Hollandiának a történelme során SOHA nem volt baloldali kormánya, szinte mindig a kereszténydemokraták, a konzervatívok, és a progresszív liberálisok kormányoztak (általában egymással, és/vagy több kisebb párttal koalícióban). Hollandia legbaloldalibb kormánya a '94 és 2002 között kormányzó Lila Koalíció volt (szocdemek, konzervatív liberálisok, és progresszív liberálisok). Jelenleg a Rutte-kormányt a progresszív liberálisok, a konzervatív liberálisok, és két kereszténydemokrata párt alkotják.


Innen látni egyértelműen, hogy a kérdés trollkodás, mert a kérdező még azzal sincsen tisztában, hogy a liberalizmus nem baloldali ideológia, csak itthon valamiért beragadt ez a balliberális fogalom a közbeszédbe, holott ezek egymásnak ellentmondó ideológiák.

2021. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én alapvetően konzervativ vagyok és jobboldali ez kB mindenben ellentétes az én elveimmel.
2021. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Egy ilyen pártot írtani kéne tűzzel.
2021. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem. A kommunizmus egy bukott eszme.
2021. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmilyen ideológiai pártra nem szavazok.

Se náci, se kommunista, se lmbq, ne térítsen, kormányozzon!


Ez a lista meg annyira szánalmas, hogy fel se bosszant.

2021. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!