Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mivel bizonyítanád a MHM...

Progizo kérdése:

Mivel bizonyítanád a MHM "náci" mivoltát?

Figyelt kérdés

A Mi Hazánk Mozgalom legtöbb ellenzője nácinak nevezi ezt a pártot, pedig a választási programjában sincs semmi erre utaló.

Akkor tudatlanul gonoszkodnak ezek az emberek? Azt sem tudják, mi az, hogy náci.

Nekik talán jobban tetszik az álhazafi Fidesz-KDNP, amely hatalom- és pénzvágyában hajtja uralma alá az országunkat, vagy a nyámnyila ballibek, akik bólogatójánosként simán kiszolgáltatják azt a külföldnek?

Ennyire félnek egyesek attól, ha végre egy harmadik utas párt őszintén feltárná, beszélne és megoldaná az ország problémáit?



2021. szept. 1. 19:23
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

#3.: köszönöm, eddig jópár pozitív tulajdonságot leírtál róluk: én is úgy gondolom, hogy a baloldal szociális érzékenységét és a jobboldal nemzeti elkötelezettségét összeadva azoknál jobb, magasabb szintű politikai rendszer jön létre, hogy a muszlimokkal nem szabad kesztyűs kézzel bánni, hogy a homoszexualitást nem szabadna propagálni, hogy a liberalizmus és kommunizmus jót még nem hozott ennek az országnak.

Ha még hozzátesszük, hogy kormányra kerülésük esetén ígéretük szerint kiiktatják a magyar törvények közül a trianoni passzusokat és a bűnözőket orosz börtönökbe küldik, akkor nem mondhatok mást, mint őszintén sok sikert kívánni nekik, mint a leginkább hazafias gondolkodású és nemzetféltő pártnak.

2021. szept. 1. 20:54
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
A szalonnácizás már lejárt lemez.
2021. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 molnarmarcell21 ***** válasza:
59%

KÉRDEZŐ: Mivel bizonyítanád a MHM "náci" mivoltát?

ÉN: Bizonyítom.

KÉRDEZŐ: ...

2021. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
67%

a tyirityan egy riportban nyiltan kijelenti,;-"igen en naci vagyok"!! ennyi errol a kkis kocsogrol eleg is!!

betyar wikiipedia kozonseges utonallo lotolvaj,haramia,rablogyilkos,koztorvenyes bunozo!-(vannak is koztuk szep szammal tobbszorosen visszaeso bunozok)

toroczkai!

aki fidesz parancsra eegy rendorautobol urh-n vezenyelte le a tv szekhaz ostromat!-(van rola foto is)

szzemelyesen ismerem a lacit! egy otromba antiszeemita fereg!-

2021. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 molnarmarcell21 ***** válasza:
45%

KÉRDEZŐ: Mivel bizonyítanád a MHM "náci" mivoltát?

ÉN: Bizonyítom.

KÉRDEZŐ: *lepontoz kétszer, amiért válaszoltam a kérdésére tényszerűen

2021. szept. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

#15.: szokásomhoz híven hozzá sem nyúltam a pontozóhoz, úgyhogy ne vádaskodj tudatlanul és tájékozatlanul!

Az pedig, hogy annyit írtál: "Bizonyítom", nyilván semmit ne bizonyít, legfeljebb a te gyerekes mivoltodat.

Kérdezhetném tovább: hogyan? Mivel?

2021. szept. 2. 09:11
 17/42 A kérdező kommentje:

#14.: "a tyirityan egy riportban nyiltan kijelenti,;-"igen en naci vagyok"!!"


Na, milyenek a nácik? Elő a sztereotípiákkal! És milyen riportban hangzott az el?


"betyar wikiipedia kozonseges utonallo lotolvaj,haramia,rablogyilkos,koztorvenyes bunozo!"


A mostani vezető politikai garnitúra is egy rabló, hazug, hataloméhes banda - akkor maradjanak ezek továbbra is büntetlenül a helyükön, csak mert "betyár wikipédia"?

2021. szept. 2. 09:22
 18/42 anonim ***** válasza:
41%
A balosoknak nem kell sok a nácizmushoz... A Pride-ról hallottam, hogy még a Fideszt is nácinak tartják. Orbánnal, Szájerrel, Deutsch-csal, Lölövel, Ráhellel, stb... J. K. Rawling is náci, mert nem hisz a nemváltásban. Aki egy kicsit nemzeti, radikális vagy valamiben nem ért egyet velük, az náci. Izraelben egymást nácizzák a politikusok, törvényileg kellett betiltaniuk...
2021. szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 molnarmarcell21 ***** válasza:
69%

"Kérdezhetném tovább: hogyan? Mivel?"


Olvasod egyáltalán a válaszokat? Felsoroltam három bizonyítékot is.

2021. szept. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
43%
Marcell érveire: egy tag karlendítése nem nácizmus... Az iskolai elkülönítése sem integrálhatatlan elemek számára. És kapaszkodjatok meg, az antiszemitizmus sem nácizmus. Eleve értelmetlen nácizmusról beszélni ebben az országban, ahogy a kommunizmus megvalósíthatóságáról.
2021. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!