Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mivel bizonyítanád a MHM...

Progizo kérdése:

Mivel bizonyítanád a MHM "náci" mivoltát?

Figyelt kérdés

A Mi Hazánk Mozgalom legtöbb ellenzője nácinak nevezi ezt a pártot, pedig a választási programjában sincs semmi erre utaló.

Akkor tudatlanul gonoszkodnak ezek az emberek? Azt sem tudják, mi az, hogy náci.

Nekik talán jobban tetszik az álhazafi Fidesz-KDNP, amely hatalom- és pénzvágyában hajtja uralma alá az országunkat, vagy a nyámnyila ballibek, akik bólogatójánosként simán kiszolgáltatják azt a külföldnek?

Ennyire félnek egyesek attól, ha végre egy harmadik utas párt őszintén feltárná, beszélne és megoldaná az ország problémáit?



2021. szept. 1. 19:23
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

"Nem, nem ugyanaz. Ha én ellenzem az izraelita hitet annak bizonyos erkölcsi elemei és társadalmi hatásai miatt, és mert a zsidó és a keresztény kultúrát nem tartom összeférhetőnek, rögtön zsidógyűlölőnek számítok, aki tömegeket akar lemészárolni?


A történelem a kedvenc tantárgyam, ezzel tehát csúnyán mellélőttél. A globalizmus meg azt jelenti, hogy van egy eszmeáramlat, amely az egész világra ki szeretné terjeszteni a hatalmát. Ha te globalizmus alatt a nemzetközi kereskedelmet érted (mert azt érted), annak ellenzéséről szó sem volt..."



"Nem hiszek abban, hogy a kereszténység mellett más hit megférne. Abban sem hiszek, hogy a hit egy általad szabadon választható dolog. A magyar egy keresztény társadalom (nyilván komoly hiányosságokkal) és ez képezi a civilizációnk szellemi alapját. Ha magyar akarsz lenni, kereszténynek kell lenned, vagy legalábbis nem vitathatod az ország keresztény mivoltát. Ez egy olyan társadalmi norma, amiből nem tudok engedni."


Ezzel az a baj, hogy egy muszlim is így gondolkodik. Gondolom akkor te egyből felháborodnál, az viszont nem fut végig az agyadig hogy nem mindenki keresztény és nem mindenki vallásos. É

2021. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
És nincs igazad, attól mert magyar vagyok nekem nem kell vallásosnak keresztény/zsidó közül lennem. Nem tudom te melyik korban élsz, de ez az ország már szekuláris alapvetően, mindenféle erőltetett dogmák ellenére.
2021. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

#4 "Nem hiszünk ... a vallásszabadságban."

Észak-Koreában börtön jár annak, akinél bibliát találnak. Ez a minta? Ott sincs vallásszabadság. Mérjünk egyenlő mércével!

2021. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
a magyarok elkovettek aleheto legocsmanyabbat -(sztoyai kkormany)- azzal hogy belmeggyeztek abba hoogy a nemetek okeet 2-OD FENDU FAJJA degradaljak-(kulturat hordozo faj)-csak azert hogy okmaguk amagyarok degradalhassak onkent a zsidoikat 3-adrenduvee,; kultturat rombolova!
2021. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
49%

Látom, sokak felháborodtak ezen a vallásszabadság dolgon, pedig én csak annyit írtam, hogy szerintem több, jelentősen eltérő vallás nem fér meg egy országban egymás mellett. Pontosan ugyan úgy, ahogy a jelentősen eltérő kultúrák sem.

Magyarország kulturálisan nyugati-keresztény társadalom. Ez Szent István óta alapvetés volt, és az is marad. A szekularizmust pedig ellenzem, mert részben ez fosztotta meg a vallási identitásuktól az embereket. Nekem katolikus magyarként nincs bajom a protestáns magyarokkal addig, amíg agtürelmesek vagyunk egymással, és nem akarjuk erőszakkal rákényszeríteni a másikra a saját nézeteinket.

Ezek után az Észak-Koreával és primitív muszlimokkal vont hasonlatoknak nincs értelme. Egy keresztény ugyanis nem mészárolja le ezrével a hitetleneket. Ez manapság a muszlimokra, régebben az ál-keresztényekre volt jellemző. Egy valódi keresztény térít, nem pedig gyilkol.

Előbb voltak itt zsidók, mint keresztények? Lehet. De ettől még utóbbi terjedt el széles körben, és ez határozta meg a magyarok identitását.

2021. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

#35 "A szekularizmust pedig ellenzem" legyen kötelező a vallásosság? Mi értelme van a kikényszerített hitnek?

"Egy valódi keresztény térít," Egy valódi keresztény tudomásul veszi az eltérő vallást és nem erőlteti rá a sajátját másra.

Más a vallás megismertetése, műveltségi szinten.

2021. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
#35 : neked van kezelőorvosod? Mert komoly bajok vannak a fejedben. A szekularizmus bizony egy szuper dolog, ne egy mesekönyv alapján éljék emberek az életüket.
2021. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

36!

Szent István elvárta a vasárnaponkénti templomlátogatás mindekitől. Nekem ekkora elvárásaim közel sincsenek. Nem a vallásosságot kell kényszeríteni, hanem a keresztény civilizáció alapvető normáit, melyek egy szerintem ideálisabb társadalmat teremtenek, mint a mostani. (Igen, idealista vagyok, remélem feltűnt...)

Egy valódi keresztény valóban tudomásul veszi, ha valakinek más hite van. Ám egy hívőnek kötelessége téríteni, népszerűsíteni a hitét.

37!

Ha szerinted a Biblia mesekönyv, ennyi erővel mondhatnám, hogy szerintem az Enciklopédia a mesekönyv. De nem mondom. Hogy miért nem, azt rád bízom.

Mivel a kérdés témájától sikerült erősen elkanyarodnunk, itt én lezárnám ezt a vitát.

Hajrá Mi Hazánk!

2021. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Hupsz egy kis kérdéssel mekkora vitát indítottam el.:D

23-as.

2021. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
59%
szt istvan-(vak)-nem "elvarta", hanem fegyèyverrel,tuzzel nepirtassal-(a magyar tortenelem legnagyobb nepirtoja,aki a sajjat nepet vagatta le )-kotelezte azt!!
2021. okt. 7. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!