Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » T felülnétek egy olyan repülőr...

T felülnétek egy olyan repülőre amit Orbán vezet, de úgy mint ahogy az országot?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy fel tudnánk szállni, mert ellopná az üzemanyagot (is).

2021. okt. 3. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
38%

inkább, mint egy olyanra amit az ellenzék vezet, még ha le is zuhanunk, talán kicsit később..

de gyurcsányék orral a földfelé irányítanák a gépet, ők meg kiugranának ejtőernyővel

2021. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%
Kösz! Inkább gyalog megyek! Akkor tudom, hogy elöbbre jutok!!!
2021. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

10: kiírtam ezt, meg még 2 másik kérdést, és láss csodát: mindegyiknél ugyanazok a kidolgozott, agy-mosott sablonok bukkannak fel - ez nem lehet véletlen...

Én önálló válaszokat vártam, nem ilyen központból kiadott agitációs baromságokat!

2021. okt. 4. 06:11
 14/14 anonim ***** válasza:

Ugyanazon az oldalon, ugyanabban a közösségben ugyanakkor kiírtál három ugyanolyan kérdést - majd meglepődsz, hogy jééé, ugyanolyan válaszokat kaptál.

Mire számítottál?

2021. okt. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!