Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A balliberálisok/LMBTQ-k...

A balliberálisok/LMBTQ-k miért nem látják, hogy amit érzékenyítés címén akarnak az messze túlmutat minden erkölcsi normán?

Figyelt kérdés

"Drag kideket" ünnepelnek körbe, tehát kiskorú transzvesztitákat.

https://www.youtube.com/watch?v=JxdvOLdG_34&ab_channel=GoodM..


Támogatják kiskorúak nemváltását, hormonkezelését - az új skót törvények értelmében elvehetik a szülőktől a gyereküket, ha megpróbálják megakadályozni a kicsit a nemváltásban. Szerintük egy 4 éves gyerek képes arra, hogy döntést hozzon ebben a kérdésben.

[link]


Én támogatom, hogy a melegeket ne érje bántódás a beállítotságuk miatt. Szerintem ez egy tök normális cél. De nem értem, hogy ezek a teljesen eszement dolgok honnan jönnek és ki azonosulhat velük? Itt nem arról van szó, hogy ki a konzervatív meg liberális, hanem emberi sorsokról... gyerekekről könyörgöm... legalább várnák meg a 18-ik évet, de 4 éves kortól??



2021. dec. 21. 05:51
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk senki sem akar ilyesmit, úgyhogy összemosol dolgokat. A skótok idióták, legyen ez az ő bajuk. Ebből nem következik, hogy pl. 18 év alatt ne lehessen leadni egy filmet, amiben az egyik karakter meleg (nem szexel vagy ilyesmi, csak felvállaltan meleg).
2021. dec. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 Gofrisütő ***** válasza:
81%
Én nem ünnpelek körbe senkit. A hormonkezelés visszavonható. A nemváltáshoz egy nagyon hosszú pszichológiai felmérésre van szükség. Skóciában pedig a nemváltás csak névleges, tehát egy skót nemváltott gyerek csak annyiban más, hogy a he/she személyes névmás felcserélődik.
2021. dec. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
80%

Azért a ferdítéseket tegyük helyre.


Egy szó nincs írva semmiféle hormonkezelésről, arról van szó, hogy eldönthetik, hogy milyen neműek. Azaz ha lánynak akar öltözni a 4 éves Petike, akkor hadd csinálja, ha babával akar játszani játékpuska helyett, akkor hadd csinálja.


De a nemváltó orvosi beavatkozások, azaz műtét, hormonkezelés, továbbra is ahhoz a feltételhez vannak kötve, hogy egy arra jogosult pszichiáter megállapítsa, hogy az illető nemi diszfóriában szenved - aminek van azért egy aránylag objektív kritérium-rendszere, egy gyerek esetében nyilván extrán körültekintően járnak el, meginterjúvolják a családot, a környezetet, megfigyelik a viselkedését, stb.


Szóval a retardált fidesz-propagandával szemben nem arról van szó, hogy a 4 éves kis óvodás Petike besétál a kórházba, hogy ő valójában lány, és már viszik is a műtőbe.


A gyakorlatban nem hiszem, hogy létezik olyan pszichiáter, aki kimondaná egy 4 éves gyerekre a nemi diszfória diagnózisát.


De úgy általában persze én is f-szságnak tartom, hogy óvodásokat, vagy egyáltalán általános iskolásokat ilyen ökörségekkel traktáljanak.

2021. dec. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

"Nálunk senki sem akar ilyesmit"

Ezt mondjátok, ezzel szemben ha megkérdeznek titeket kiderül, hogy egytértetek kiskorú gyereket nemváltoztatásával... ahogy a második már le is írja...


"A hormonkezelés visszavonható."

Tessék.


"Szóval a retardált fidesz-propagandával szemben nem arról van szó, hogy a 4 éves kis óvodás Petike besétál a kórházba, hogy ő valójában lány, és már viszik is a műtőbe."

Én se erről beszéltem, meg a Fidesz se.

Azt olvasd el, amit leírtam, linkeltem, amiben arról van szó, hogy HORMONKEZELNÉTEK GYEREKEKET, tehát elindítanátok NÉGY ÉVESEN a nemváltás útján. EZ NORMÁLIS??

És be is ismeritek egyből, szóval nem tudom mit vitatkoztok...


"A gyakorlatban nem hiszem, hogy létezik olyan pszichiáter, aki kimondaná egy 4 éves gyerekre a nemi diszfória diagnózisát."

Nem az a lényeg, hogy hoz-e, mivel maga a gyerek HOZHAT ILYEN DÖNTÉST! Nem kell hozzá semmilyen szakember!! Sem szülő!

2021. dec. 21. 07:37
 5/55 A kérdező kommentje:
Amúgy mikor lenne visszsavonható egy HORMONKEZELÉS egy GYEREKNÉL, te észnél vagy?? Fejlődő szervezet ember... egy GYEREK. És akkor meg vagytok sértődve, hogy egy törványcsomagban emlegetnek benneteket a tudjátok kikkel...
2021. dec. 21. 07:39
 6/55 A kérdező kommentje:

Meg eleve normális dolog az szerinted, hogy NÉGY ÉVESEN DÖNTHET arról, hogy fiú akar lenni vagy lány, amikor a legnagyobb dolga az kéne hogy legyen, hogy milyen színű homokozólapátot vesz a kezébe??

És ti hívjátok magatokat haladóknak??

2021. dec. 21. 07:41
 7/55 A kérdező kommentje:
Mondjátok már meg ezek után, hogy miben hazudik rólatok a kormány, mert nem nem látom??
2021. dec. 21. 07:42
 8/55 A kérdező kommentje:
Előbb észrevételezi, hogy nem ír a cikk semmilyen horomkezelésről, majd rögtön a következő bekezdésben kiderül, hogy ettől még ő maga támogatja...
2021. dec. 21. 07:56
 9/55 anonim ***** válasza:
43%

3#


És szerinted normális,hogy Pistikét hagyják nőnek öltözni, mert ő úgy akarja?


Gyerekkorában sok fiú felhúzza az anyukája tűsarkúját,meg hasonló, de a szülők elmagyarázzák neki,hogy ez nem normális, mivel tényleg nem normális és nem is szabad hagyni az ilyesmit,hogy normálisnak legyen beállítva.

2021. dec. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

Pontosan. Ilyen alapon a társadalom egészét hormonkezelni, majd átoperálni kellene :).

Nekem is van ismerősöm, aki babázott kiskorában, mivel volt két nővére. Mit csinált volna velük... mégis normális ember lett, ráadásul heteró.

2021. dec. 21. 08:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!