Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek mondjatok legalább...

Fideszesek mondjatok legalább egy okot arra, hogy miért érdemes veletek tartani. Mi az, amiért nekem is a Fideszre kéne szavaznom jövőre?

Figyelt kérdés
Kulturált és meggyőző válaszokat várok!

2021. dec. 30. 01:48
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
69%

A demagógia, és az annak való bedőlés a ti fajtátokra jellemző, de jót mosolyogtam a 20-as hozzászóláson :)

Szerinted ugye nincs korrupció?

Szerinted ugye sajtószabadság van?

Nem tették tönkre az egészségügyet?

Nem tették tönkre az oktatást?

Nem csalták el az utolsó két választást, törvényes (persze a saját előnyükre szabott törvényekkel), és törvénytelen eszközökkel?

Miért titkolnak minden információt? Nincs normális tájékoztatás szinte semmiről.

Közbeszerzések? Miért csak a haverok nyernek? Ezt ugye nem tudod tagadni te sem.

Trafikokat miért vették el olyanoktól, akik évtizedek óta abból éltek, és adták oda a haveroknak?

Mi szükség annyi stadionra, miközben a kórházak rohadnak?

Miért hoztak be 50ezer migránst, miközben migránsellenes jelszavakat szajkóznak? És mindezt jó pénzért, zsebre.

Miért nem volt egyetlen ellenzéki politikus a közmédiában 10 éve, leszámítva a 4 évvel ezelőtti 5 percet pártonként?

Bocs, tudnám még sorolni, de mennek kell hányni.

2021. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
58%

A #12-es belinkelte a szikár adatokat, erre lenullázzátok. Ti valamiféle mazochista dacpolgárok vagytok, akiket elszomorít, ha valami sikeres és működik? Ezek az eredmények titeket is érintenek, a ti életszínvonalatok is növekszik ezáltal. Ennyire bele vagytok süllyedve a saját gyűlöletbuborékotokba, hogy ki sem láttok belőle? ...és nem, nem a "propagandasajtó" tolja ezeket az infókat, hanem Varga Mihály pénzügyminiszter, akin cirka 25 éve képtelenek vagytok fogást találni.

[link]

Én is kérem, sőt követelem a lepontozást, abból legalább látni fogom, hogy mennyire reménytelenül kisszerű faékek vagytok! :)

2021. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
79%
22: nincs ertelme 12 évvel ezelőtti, világválság alatti adatokat összevetni a maiakkal. Persze csak azokat írta le ami nekik jobban hangzik. Én is tudnék olyan adatokat összeszedni, amiben akkor jobban álltunk.
2021. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
34%

14: "Erre a katyvaszra, ami amint hatalomhoz jutna, szétesne, mert az összefogás csak addig tartott, onnantól mindenkinek saját érdekei és céljai lennének az elsők."

Aztán te honnan vagy ilyen "okos", kis-csíra?

Te vagy Nostredamus reinkarnációja? - a büdös túrót!

Ta egyedül Orbán érdekeit szolgálod, aminek köze sincs az ország érdekeihez!

2021. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkinek más az értékrendje, nekem pèldául fontos a család, másnak más, nyilván mindenki arra szavaz ami neki fontos.
2021. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
80%
25: nekem fontos a család, ezért szavazok az ellenzékre.
2021. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
77%
Van a liberális nyitott házasság szemlélet, van akinek ez jön be, nekem nem.
2021. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
27: na ez a demagógia!
2021. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nagyon fontos a családom, és annak a boldog és biztonságos, európai jövője!

Ezt Orbánnal nem lehet megvalósítani, ezért az ellenzékre fogok szavazni!

2021. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
94%

Orbánnal nincs normális jövő!

Százezreket lakoltattak ki, a végrehajtó bűnszövetkezet lenyomorított egy kisvárosnyi embert úgy, hogy leszarta - mert leszarhatta - a törvényeket!

Ki fogja kárpótolni a lenyomorított embereket?!

Az ellenzék felülvizsgálja a bűnözők tevékenységeit - visszamenőlegesen! Orbán meg folytatja ezt a törvénytelen népnyúzást!

2021. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!