Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Magyar - Lengyel kormány...

Magyar - Lengyel kormány folyamatosan ellenkezett az EU -val, most azon a véleményen vannak?

Figyelt kérdés

A két kormány, folyamatosan támadta az EU politikáját, gazdasági és menekült kérdésben.

Vajon most mi a véleményük a menekültek befogadása, elosztása, befogadó országok támogatása kérdésében?



2022. márc. 2. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Az illegális migrációt nem támogattuk, a háborús menekülteket ne keverd össze a fentiekkel....
2022. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen más a helyzet. Ez egy valódi háború a szomszédban valódi menekültekkel. Akkor embercsempészeti vállalkozásba belefogott kalandorokról beszélünk, akik biztonságos országból (pl Törökország) indultak kalandozni egy halom biztonságos országon átcsempésztetve magukat.
2022. márc. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Lengyelországban már 2015-ben is éltek ukránok számos könnyítést alkalmaztka, egy jelenlegi önkéntes társam is már itt érettségizett Wroclawban és itt tanul az itteni egyetemen....
2022. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig az ukránok épp a lengyeleket mészárolták legjobban.
2022. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted én tehetek arról, hogy pl a magyar nagyapám Horthysta lovastiszt volt aki annak ellenére, hogy semmi kedve nem volt háborúzni, hanem inkább a két idősebb gyerekével töltötte volna az idejét akik 40 és 41-ben születtek? Vagy az én lengyel nagyapám háborúzott volna szerinted, ha nincs Hitler? Tehet az én orosz dédim aki a magyar nagyanyám édesanya volt, hogy Putyin háborúzik Ukrajnával? Felelősek az unokák-dédunokák a dédszüleik és nagyszüleik tetteiért? HM?
2022. márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az en dedszuleimet is legyilkoltak a nacik, megsem utalom a nemeteket emiatt. Tul kellene lepni az ilyen serelmeken kulonben soha nem lesz beke.
2022. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Plusz én ukrán önkéntes társaimmal, jó a kapcsolatom, lengyel nagynéném is előjött, ő háború után 5 évvel született, én meg rászóltam, hogy ne mondjon már hülyeséget... mert nem felelősek ők ezért...
2022. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!