Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Szerintetek...

Fideszesek! Szerintetek megszavazta a Fidesz az EU Parlamentben a Roszatom és az Orosz Fejlesztési Bank (kémbank) elleni szankciót, vagy nem?

Figyelt kérdés

Odakint állítólag megszavazták, de idehaza tagadják, és nem is akarják megtenni a szükséges lépéseket.

[link]

Szerintetek mi az igazság?



2022. márc. 4. 07:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ahogy én tudom, ezen a szinten a "kérés" nem azt jelenti, hogy "naaaaa, léccciiiii, ha van kedved hozzá tedd meg a kedvemért", hanem egy udvarias hangnemű utasítás.


Mint ahogy az "ajánlás" végrehajtása sem szorgalmi feladat.


Egy bizonyos szint után nincs mérlegelési jogkör, mégis azt mondják, hogy kérik. Elmarasztalt feleknek szokták mondani, hogy utasítják, vagy tiltják, de ebben a helyzetben Magyarország nem volt az.


Na igen... Szánalom is, hogy nem tudnak gondolkozni.

2022. márc. 4. 15:36
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyszeru strategia. A Fideszre szavazok legtobbsege is eliteli az orosz tamadast.


A valasztasok mar nincsenek messze. Eleg csak addig elhuzni a szankciokrol a dontest. A Fidesz igy minimalizalja a vele szimpatizalok elvesztesenek eselyet. A valasztasok utan meg mar tokmindegy hogy szembenegy vagy tamogatja a szankciokat.


Szerintem a valasztasok utan sokkal nyiltabban szembe fog majd menni az oroszorszag elleni szankciokkal, sokkal jobbam fel fogja vallalni az oroszbarat donteseket.

2022. márc. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12 Én is így látom, csak arra vagyok kíváncsi, hogy a fideszesek mennyire vannak ezzel tisztában, és mennyire tartják ezt erkölcsösnek.
2022. márc. 6. 05:23
 14/14 anonim ***** válasza:
39%

13;

A politika (most partoktol fuggetlenul) soha nem az erkolcsrol szolt... :) A politika hatalmi harc, manipulacio, erdekervenyesites... stb. Miota vilag a vilag...


Ugyhogy az erkolcsot ide ne keverjuk... :)

2022. márc. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!