Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek szerint normális,...

Fideszesek szerint normális, hogy egy parlamenti képviselőt rángatnak, lökdösnek, és kicibálják az épületből?

Figyelt kérdés

Orbanisztánban ez elfogadott, hogy ha valaki nem Fideszes, akkor így megalázzák, erőszakkal kizárják egy adófizetők által fentartott épületből?

Ezek után is azt állítjátok, hogy rendes, normális demokrácia zajlik?



2018. dec. 17. 09:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
71%

,,Orbanisztánban ez elfogadott, hogy ha valaki nem Fideszes, akkor így megalázzák, erőszakkal kizárják egy adófizetők által fentartott épületből?"


Még anno pár hónapja leírtam, hogy erre fel kell készülni, mert Orbán vegyíteni akarja Putyin és Jingping (Kína elnöke) rendszerét. Azokban a rendszerekben meg ez megengedett. Max 2 év és szerintem nálunk is be lesz vezetve a kínaihoz hasonló kredit rendszer.

2018. dec. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
14%

Tisztában vagyok vele, hogy nem leszek népszerű ezzel a hozzászólással, de azért mondjátok már meg, mit kellett volna csináljanak a rendőrök?


Ha én bemegyek egy random cég épületébe engem is kihajítanak onnan.

2018. dec. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

"Ha én bemegyek egy random cég épületébe engem is kihajítanak onnan."


Gulyás Gergelyt is kihajították volna? Szíjártót is? Na ugye, hogy nem.

2018. dec. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
18%
igen
2018. dec. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

,,de azért mondjátok már meg, mit kellett volna csináljanak a rendőrök?"


Nem a rendőrök tették, a biztonságiak. A biztonságiak meg a rendőröket se engedik be.

2018. dec. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%

Nem engedik be a rendőröket a biztonsági őrök. :D

Ez kész...

2018. dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%

,,Nem engedik be a rendőröket a biztonsági őrök. :D"


Magyarország, itt kell lenned, hogy elhidd :D

2018. dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
24%

Ez a világ szégyene, A demokrácia lábbal tiprása, orbán ebbe belefog bukni. Tüntessetek ez ellen a mocskos népnyúzó kormány ellen, mostmár buknia kell, már a népe ellen támad ez a beteg miniszterelnök, ezt nem tűrhetjük.


Hajrá Magyarok, a jövőtök a kezetekben van.

2018. dec. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

"Ha én bemegyek egy random cég épületébe engem is kihajítanak onnan."


Egy parlamenti kepviselőtt akkor sem lehet kihajítani sehonnan. Miért? Pontosan ezért, hogy ne lehessen diktatúrát fenntartani. Csak épp ezt leszarják a fideszesek.

Az meg hogy biztonsági őr egy dolog, Orbán kutyái voltak, és ez lett nekik mondva. Az utasítás meg tudjuk honnan jött, hülye aki azt hiszi, hogy az őrök maguktól kidobják.

2018. dec. 17. 09:33
 10/29 anonim ***** válasza:
83%

Remélem hogy tele lesz a világsajtó ezekkel a képekkel. Hagy lássa a világ hogy az orbán "demokráciájában" hogy bánnak egy Magyar képviselővel.

Ez ország világ szégyene amit az orbán bérencek tesznek.


[link]

2018. dec. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!