Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem szavazók, Ti miért nem...

Nem szavazók, Ti miért nem szavaztok a mostani választáson?

Figyelt kérdés
Én azért, mert mindkét tömböt egy rakás kupinak találom, a többi pártot meg ezek szatellit pártjának.

2022. márc. 20. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Én elmegyek mert nem kívánom a hülyeséget hallgatni a családomtol de nagy eséllyel üresen dobom be a lapot vagy mindent behuzok egy időben f*szt akartam rajzolni rá de attól félek azt megválasztjak másnapra
2022. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

"f*szt akartam rajzolni rá de attól félek azt megválasztjak másnapra"


Attól ne félj, úgyis megválasztják! :D

2022. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
#1 Húzd a f@szt az ellenzékre aztán ettől nem kell tartanod.
2022. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem hiszem h megtudom valtoztatni a velemenyed kerdezo, en is sokaig apolitikus voltam, ugy voltam vele h egyreszt a szavazatom annyira sulytalan h erdemtelen foglalkozni vele, masreszt csak idegesitem magam es harmadreszt mindenkepp bunozok gyulekezetet segitem.


De moralisan megis a szerinted legkisebb rosszra kell szavazni.


Miert?


Egy peldaval szemleltetem, fogd fel ugy hogy egy vonat szaguld a sinen, ket iranyba mehet, az egyik sinen 2 ember fekszik, a masikon csak 1, te kezeled a valtokart ami eldonti melyik iranyba menjen.


3 valasztasi lehetoseged van nem csinalsz semmit, elutteted a 2 mebert, elutteted az egy embert.


A helyes dontes ha az 1 embert utteted el, ugyanis ha nem valasztasz 50 szazalek eselyel 1 embertel tobb hal meg.


Ez egy drasztikus szemleltetes de remelem egyertelmu.


En szemely szerint az ellenzekben latom a volt jobbikos karlenditoket, a volt balos tolvajokat, azt is latom h MZP is sokszor tuloz hazudik.


De szerintem ossze nem hasonlithato akar csak azzal, h Orban apja, veje es gyerekkori baratja tobb 100 milliard forintal gazdagodott (es akkor ez csak a legszukebb kor, mikozben egy kezdo tanar 145ezer nettot keres, diktatorokkal spanoltunk, 9 evre neveznek ki fougyeszt (hogy ha vesztenek se lehessen elszamoltatni oket) stb. Mellesleg a valasztasi rendszeruk alakitotta ki ezt a lenyegeben ketpart rendszert, igy egy normalisabb part nem is tudd kiemelkedni.


Szoval valaszd a kisebbik rosszat ha neked pl a fidesz az akkor az a moralisan helyes ha rajuk szavazol, meg ha szerintem rosszul is gondolkodsz.

2022. márc. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem megyek szavazni. Eddig minden 4 évente jártam. Viszont most már elegem van ezekből a régi arcokból. Új erőt akarok, ami egyik tömbhöz sem köthető.
2022. márc. 20. 22:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs kedvem, bár még megjöhet :-D
2022. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Ma sétáltam Nyíregyházán a fősuli környékén. Nem értettem hogy miért van ott 4torony daru és egy rész teljesen lezárva. Aztán leesett. Hát épül az új stadion.... Igen ez a legfontosabb... Nagyon elszomorító volt. De abban igazad van 5ös, hogy nincs jó döntés csak kevésbé rossz.
2022. márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert nem hiszek benne, hogy a nép döntése
2022. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én nem akartam szavazni menni, egészen az elmúlt napokig. Ld Kutyapárt az M1-en . :)


A fideszes döbrögiktől a hányinger kerülget, az ellenzéki “all stars”-tól meg szintén. Szóval elmegyek, szavazok az MKK-ra, remélem bejutnak és benn is széttrollkodnak mindent

2022. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!