Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Várjátok a választásokat?...

Várjátok a választásokat? Kire szavaztok?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok ki fog nyerni ?

2014. ápr. 1. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Csak az eredményre vagyok kíváncsi, nem megyek szavazni, mert nem rajtam fog múlni hogy ki nyeri meg.

Egyébként a nyugdíjasok miatt meg a rezsicsökkentés megtartásáért, már most biztos hogy a Fidesz fog ismét nyerni SAJNOS

21F

2014. ápr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Én már azt várom, hogy vége legyen, már nagyon elegem van ebből a felhajtásból és a sok anyázásból.
2014. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Èn nem tudok elmenni, de ha tehetnèm biztos nem az MSZP-re vagy haverpártjára szavaznék.
2014. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
én csak abban vagyok biztos kire nem, az pedig a fidesz és a jobbik (rosszabbik) lesz, a kétfarkú kutyákra akartam de a szemét fideszes bíróság túl nagy konkurenciát látott bennük a fideszhez így nem engedte be őket,zöltek vagy összefogás csapata
2014. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, az eredményre kíváncsi vagyok.
2014. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

# 1/5

Első!


Nem az a megoldás, ha nem mész szavazni. Úgy gondolod, hogy a Te szavazatod nem számít?

És ha még több százezren gondolkodnak így? Ugye az már nem kevés?


Szerintem menj el és szavazz az általad kisebb rossznak tartott, de parlamentbe bejutni képes pártra.

2014. ápr. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
94%
Én is abszőlút így gondolom, hogy senki nem maradhat otthon. Senki ne gondolja, hogy a saját szavazata nem számít, mert igenis minden egyes szavazattal el kell mondanunk, hogy nem tetszik ami jelenleg folyik a országban! Kérek mindenkit, hogy aki nem otthon tölti a vasárnapot, az jelentkezzen át oda ahol el tud menni szavazni és mindenki menjen el! Mondjuk el a véleményünket , mert minden szavazat számít!
2014. ápr. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Most az a legfontosabb, hogy mindenki aki tud menjen el szavazni, mert aztán mit lehet tudni, mikor lesz rá legközelebb alkalom. Lehet, hogy 4, de lehet hogy csak 40 év múva.
2014. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!