Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Baloldali szavazók mivel...

Baloldali szavazók mivel fognak fűteni, mit fognak tankolni az autójukba ha vasárnap sikerülne nyerniük a választásokon?

Figyelt kérdés

Az ukrán válság miatt minden Oroszországból érkező gázt és üzemanyagot szankcionálna a magyar baloldal. Azaz teljesen lecsatlakozna az orosz energiáról, sőt Paks kettőt is felmondaná….

Mivel működtetnék az országot?

Vagy ez nem számit lényeg hogy kielégítsék az Orbán fóbiájukat?



2022. márc. 31. 10:15
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
27%

4es. Te elhiszed hogy ebbe belemennének?

Ugy rá lennének kényszerülve az ellenzék a gázra mint a Fidesz. E téren nem lenne változás. Ugyan az menne...

E téren mondjuk most szerintem az lenne a legjobb hogy a fidesz maradjon, legalább is amig belebukik a válságba.

Ha megint a válságba bukna bele az ellenzék az csak a fidesz erősitené mert következőre újra választanák.

2022. márc. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 meszike91 ***** válasza:
89%
A kérdés önmagában hazugság.
2022. márc. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg ha már Paks kettő javítsatok ki de már kilenc éve "épül", tehát nem történik semmi, tényleg a fideszesek ezért miért nem követelik a kormányuk fejét? Elvileg 2025-től már áramot kéne termelni a reaktoroknak! Erre most még a papírmunka zajlik meg még ott tartunk, hogy "hamarosan kezdődik Paks 2 építése" ebből 2035 előtt nem lesz működő reaktor, nem zavar?
2022. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
17%

#13 Kijavítalak, ha már kérted.

Nem épül 9 éve - többek között nektek - a hozzád hasonlóknak köszönhetően ebben az országban és az unióban.

Épülhetne, ha nem akadályozzák haverjaid állandóan az engedélyezéseket.

Azért nem semmi, hogy támadjátok, gáncsoljátok, akadályozzátok ahol csak lehet, majd utána számon kéritek, hogy miért nincsen még készen!

2022. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:

Többen írták hogy nem akarja a baloldal az orosz gázt elzárni de hát ha több prominens vezetőjük több alkalommal kijelentette akkor miért tagadják le?

Ha meg nem akarják elzárni miért mondogatják?

Amúgy meg Paks;

Akkora energiát tesz a baloldal Paks 2 ellehetetlenítésébe hogy az is csoda hogy van másra energiájuk ennek ellenére megmeritek reklamálni miért halad lassan?

2022. márc. 31. 10:29
 16/57 anonim ***** válasza:
40%

13# ... maradjunk annyiban, hogy nekem vannak konkrét információim a Paks2 vel kapcsolatban.

Csak egy dolgot mondok, az orosz és az EU szabványok olyan mértékben térnek el ugyanazon technológia ugyanazon elemére nézve, hogy több ezer (!!) orosz szabványt kell " megfeleltetni" az EU sokszor érthetetlen, értelmetlen szabványainak!! Ezzel elment csak 1-2 év ....

2022. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
65%

Még magamra reagálva, annyit tennék hozzá, hogy a régi paksi blokkokat 2032-től kell elvileg lekapcsolni 2037-ig. Lassan ott fogunk tartani, hogy nem lesz működő atomreaktor az országban, mert később lesz kész a két új blokk, mint ahogy a réiek leállnak, elvileg ezeknek kb. 10 évig párhuzamosan kellett volna működni, csak ugye ezt már szeretik elfelejteni a fideszesek, hogy egyelőre Paks 2 az ő "négyes metrójuk" ,ami sehová nem halad csak beszélnek róla.

Mondjuk most már értem, hogy miért vette meg és újította fel Mészáros Lőrinc a mátrai hőerőművet, mert elvileg annak 2025-től le kellett volna állni, ahogy az új paksi blokkok lekezdik termelni az áramot. hm. lehet tudtak előre valamit, és csak hülyítettek itt mindenkit Paks 2-vel kapcsolatban?


A lényeg, ha föl is mondanák Paks 2-től nagy változás a mostani helyzethez képest nem lenne, mert most sincs erőmű, akkor se lenne erőmű.

2022. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
81%
16! Maradjunk annyiban, hogy rohadtul nem halad a projekt, mert szar az orosz partner, gyakorlatilag ezt mondod.
2022. márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 meszike91 ***** válasza:
64%

"Többen írták hogy nem akarja a baloldal az orosz gázt elzárni de hát ha több prominens vezetőjük több alkalommal kijelentette akkor miért tagadják le?


Ha meg nem akarják elzárni miért mondogatják?


Amúgy meg Paks;


Akkora energiát tesz a baloldal Paks 2 ellehetetlenítésébe hogy az is csoda hogy van másra energiájuk ennek ellenére megmeritek reklamálni miért halad lassan?


Álszent f@szok!"



Érdekes, én mindig csak a fideszesektől hallottam hogy a baloldal ezt meg azt akar. Baloldali politikustól sosem hallottam ezeket.

2022. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
68%
Most is én fizetem a benzin többlet árát úgy hgoy nincs is autóm... az adómból tudod Viktorod em a saját pénzéből finanszírozza ezt.
2022. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!