Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miket kellene csinálni a...

Miket kellene csinálni a fidesznek,hogy ne akarjon sok fiatal kiköltözni?

Figyelt kérdés

A fideszt nem zavarja ez amúgy? Vagy elég nekik ha az idősek által vannak hatalmon?

De közben a sok fiatal meg meg se tudja fogalmazni miért akar váltást,csak mer úgy hallották hogy az Orbán rossz. Szóval,nem értek semmit :(


2022. ápr. 4. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
el kéne törölni a nyelvvizsgához kötött diplomát, sőt tiltani kéne az idegen nyelv tanulást, kivéve az oroszt.
2022. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem hiszem h zavarja, a boomerek alapvetően gyűlölik a fiatal millenialokat és az egyetlen céljuk h tönkretegyék az életünket és a bolygónkat :(


Átlag boomer tapsol ha egy fiatal kiköltözik, meg pofázik egy sort h "bezzeg a mi időnkben még mezítláb tapostuk a malmot te meg itt mész a hanyatló nyugatra biztos mert b. zi vagy"


Köszönjük boomerek

2022. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Olyan munkahelyet ahol a főnök tisztességes és nem dolgoztatja agyon éhbérért. Olyan bért, amiből meg is tud élni. Lehetne még sorolni az okokat.
2022. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Mit lát a gyerek?

Az ideje nagy részében iskolában van, ahol tanult, diplomás emberek kevesebbet keresnek, mint a takarítónő 8 általánossal.

.

Ja hogy MUNKAalapú társadalom van...

Oké, talán ezen kéne változtatni és tudás, termelés vagy export alapú társadalmat támogatni, de bármi jobb, mint a mostani összeszerelőország, biorobot gyártás.

2022. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

A külföldre költözés azóta tendencia, amióta lehetséges külföldre költözni.

Lényegtelen volt, hogy éppen milyen kormány volt hatalmon, a jobb élet reményében voltak, akik mentek, és voltak akik maradtak.

Az elmenők közül voltak, akik maradtak, és voltak, akik vissza tértek. Ausztriába, Németországba sokan ingáznak, a távolabbi országokból ritkábban járnak haza.

Az utóbbi években valamiért hiszti lett az "elegyek innen" mozgalom.

Nem kell hisztizni, aki úgy gondolja, hogy máshol jobb, és van hozzá bátorsága is, próbáljon szerencsét.

Ez mindíg így működött, van, akinek sikerül, és van, akinek nem, és vannak, akik el sem indulnak.

2022. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az gáz ha ekkora szakadék van,pedig az öregek azt mondják hogy "meglátjátok ez a helyes amit mi cselekszünk". Ha valaki nem akar itt maradni akkor hazaáruló,vannak azok a hazafik,akik meg inkább élnének rosszabbul de legalább nincs itt a Soros keze. Én nem vagyok egyik oldalon se,megértem azt is aki nyugatosodna,megértem a nemzeti érzelműeket is,de szerintem nincs semmi garancia arra,hogy az ellenzékkel annyira rohadtul jobb lett volna az életminőség. Én kicsit túlzónak érzem ezt a nagy letargiát
2022. ápr. 4. 15:48
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Azt nem értem h aki úgyis feladja mindenét és elmegy innen az miért akkora gyáva h még az utcára se mer kimenni?


Gyáva embernek nem jár semmi.


Külföldön se tud magáért kiállni az ilyen... lehet h most kicsit jobb de mi lesz ha majd gondjai lesznek? Megint továbbáll? De hova?

2022. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Menjenek csak a fiatalok, senkit nem zavar. Senkit nem érkel. Csak minél gyorsabban menjenek és vissza se jöjjenek. Szevasztok!👋👋👋
2022. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

A sok fiatal alatt azt a 3 könnyes szemű bölcsészt érted a telex meg az index videóiban?

Kemény munkaerő hiánnyal kell majd szembenéznie a McDonaldsnak ha tényleg elmennek...

2022. ápr. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

plusz a 444 videók

A legjobb haverom 3 éve Németországba ment,mondjuk mert eleve ott lakott a testvére szóval könnyebb volt,de akkor is a több pénz miatt ment,és 1 év után állandóan honvágya kezdett lenni,depressziós,3 hónaponta kér szabit hogy hazajöhessen. Az éremnek két oldala van

2022. ápr. 5. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!