Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Buta a baloldal vagy csak...

Buta a baloldal vagy csak téveszmés?

Figyelt kérdés

Tények:

Fidesz kormány ismét 2/3-al győzött.

Soha ennyien nem szavaztak a Fideszre, soha ennyien nem támogattak ennyire magyar kormányt.

Nyilván ez azért van mert a többségnek ez jó. Gyarapszik erősödik az ország és erősödik a polgári réteg.


Kérdés:

Ez a sok baloldali nyavalyás miért vergődik folyton?

Miért nem látják be mennyire szánalmas amit művelnek?

Baloldali összefogás választások után egy órával felbomlott. Hogyan akarnak ezek országot irányítani?

Mi baja a baloldali szavazóknak? Van pénz mindenre, mindenki nyaral, vásárol, felújít…

Ezek meg folyton nyavalyognak.

Miért ennyire depressziós banda ez? Hogy lehet ennyire antidemokratikus, beszűkült a magyar baloldal?



2022. ápr. 16. 18:09
1 2 3 4
 1/34 mindentudó99 ***** válasza:
82%
Mert biztos akad olyan is akinek rosszabbul megy . Ők a változásban remélik az életük jobbra fordulását. Nincs ezzel baj. Meg a fidesz se lesz örökké. Csak ne ilyen ellenzék lenne az alternatíva. Gyurcsàny már volt és tehetetlenségében lemondott. Most meg újra a megváltó szerepében tetszelegne.
2022. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
64%
Én balodali érzetű vagyok, de szerintem a mostani baloldal csak lébecolni akar.
2022. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%
Ezek nem zárják ki egymást. Sőt a baloldal esetén mindkettő igaz
2022. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%
A balos politikusok rájöttek, hogy nekik itt nem terem babér, de azért parlamenti fizuból jól meg lehet élni.
2022. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
46%

#4. vagyok

Azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy szerintem a baloldal egyáltalán nem buta vagy téveszmés.

2022. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
69%
Mert így a baloldali vagy liberális emberek számára nem marad semmi képviselet a parlamentben. Vagyis az ő szempontjukból olyan mintha diktatúrában élnének, hiszen az ő elvárásaiknak nem lesz hatása a döntéshozásra, vagyis ennyi eséllyel Kádár elvtárs is hozhatná egyszemélyben... Ha ezt átgondolod, akkor érthető hogy 12 év után már frusztráltak egyesek...
2022. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
81%

"Hogy lehet ennyire antidemokratikus, beszűkült a magyar baloldal?"


Nagyon kérlek ne beszéljünk antidemokráciáról, miközben a demokrata értékrendet és intézményrendszert a fidesz folyamatosan rombolja. És ezt nemcsak egy-egy baloldali véleményére lehet alapozni, hanem kvázi a középiskolai történelemkönyvek leckéire is, idáig süllyedtünk.


"Mi baja a baloldali szavazóknak? Van pénz mindenre, mindenki nyaral, vásárol, felújít…


Ezek meg folyton nyavalyognak."


Magyarország 2010-ben (és azóta) több EU-s támogatást kapott, mint 2004 és 2009 között összesen. Az állami beruházások fele igazából EU finanszírozta. Alapvetően világgazdasági konjunktúra volt. És most, hogy beütött a válság, csak most az első negyedévben már a tervezett ÉVES költségvetési hiány 75%-ánál tartunk.


Mindemellett felhívnám rá a figyelmet, hogy a fidesz azokon a helyeken a legkevésbé népszerű, ahol nagy az internet lefedettség és ahol az emberek rendszeres hírolvasók. Felhívnám arra is a figyelmet, hogy kifejezetten alul teljesít magához képest a fidesz a diplomások és értelmiségiek körében.


Szóval csakhogy tisztázzuk, nem azt mondom, hogy minden baloldali frekventált helyen élő, diplomás értelmiségi, hanem azt, hogy minél tájékozottabb és tanultabb valaki, annál inkább a fidesz ellen van statisztikailag, ezek az összefüggések pedig neked is el kellene, hogy áruljanak valamit.

2022. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Micsoda szerencsétlen hülye képes még mindig azzal érvelni hogy fideszes szavazók műveletlenek.

Ostoba balos duma.

Ezért buktok minden szavazást.

2022. ápr. 16. 19:43
 9/34 anonim ***** válasza:
68%
Itt vagy te kérdező az élő példa, hogy milyen egy zsák farhát értelmi szintjén vergődni.
2022. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
46%

"Micsoda szerencsétlen hülye képes még mindig azzal érvelni hogy fideszes szavazók műveletlenek."


Nem műveletleneztem le senkit, csak szembesítettelek a statisztikával, azaz a tényekkel. Miért én kapom a leb*szást, miközben csak tényeket közlök? Inkább fel kéne tenni a kérdést, hogy a fidesz miért a diplomások körében a legnépszerűtlenebb, ahelyett, hogy csipőből megsértődnénk a másikra és elküldjük az anyjába és/vagy kiforgatjuk a szavait.

2022. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!