Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Buta a baloldal vagy csak...

Buta a baloldal vagy csak téveszmés?

Figyelt kérdés

Tények:

Fidesz kormány ismét 2/3-al győzött.

Soha ennyien nem szavaztak a Fideszre, soha ennyien nem támogattak ennyire magyar kormányt.

Nyilván ez azért van mert a többségnek ez jó. Gyarapszik erősödik az ország és erősödik a polgári réteg.


Kérdés:

Ez a sok baloldali nyavalyás miért vergődik folyton?

Miért nem látják be mennyire szánalmas amit művelnek?

Baloldali összefogás választások után egy órával felbomlott. Hogyan akarnak ezek országot irányítani?

Mi baja a baloldali szavazóknak? Van pénz mindenre, mindenki nyaral, vásárol, felújít…

Ezek meg folyton nyavalyognak.

Miért ennyire depressziós banda ez? Hogy lehet ennyire antidemokratikus, beszűkült a magyar baloldal?



2022. ápr. 16. 18:09
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

#20

Hát mi az @nyádtól függ te idióta?

2/3-os MZP kormány neked megfelelő módon irányítaná az országot igaz? Akkor már nem lenne problémád?

Akkor már nem szajkóznád a fékek és ellensúlyok maszlagot amit a retek klubbon hallottál, vagy akkor már nem sírnának a celebek az Ahyhalott TV-ben?!?

2022. ápr. 17. 12:21
 22/34 anonim ***** válasza:
34%

"Balosok folyton a demokrácia hiányát nyomják, de ha nem lenne demokrácia akkor nem lenne szavazás ahol a többség fideszee szavaz."

Ezek szerint a Koreai Népi Demokratikus Köztársaságban virágzik a demokrácia, miközben 99%-os részvétel mellett, 100%-kal szavazzák meg Kim Jong-un-t.


"Ilyen a demokrácia. A nagyobb szándék dönt."

Demokrácia nem azt jelenti, hogy választasz diktátort.


Mi lenne, ha előbb a szavak jelentését ismernéd? Pl demokrácia, köztársaság, parlamentáris rendszer, izmusok...

Lehetőleg hiteles forrásból tájékozódva, nem csak beszopva azt, amit egy párt akar veled elhitetni.

2022. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Hogy jön ide Korea te barom?

Egy-párt rendszer van idióta!

Itt szabad választás 4 évente csak a te fajtád nem tud egy értelmes pártot összehozni.

Amúgy meg honnan tudod hol tájékozódom?

Ez a baj a baloldallal elképzelnek valamit aztán vonyítanak ha nem jön össze.

Tényekkel vitatkoztok;

Demokrácia van.

A többség dönt.

Ti kisebbség vagytok.

Azért vagytok hátrányban mert nem tudjátok mit akar a többség.

2022. ápr. 17. 14:19
 24/34 A kérdező kommentje:

Annyira nem látjátok a valóságot hogy a választás előtt balos kétharmadban reménykedtetek… aztán a leggyengébb eredménye lett a baloldalnak.

Az elképzelhető legjobb helyett a leggyengébb eredmény. Nem pár százalékot tévedtetek. Akkora homály van a fejetekben mint egy retardált kölyöknek aki azt hiszi ő Napóleon.

2022. ápr. 17. 14:23
 25/34 anonim ***** válasza:
61%
Halállal fenyegetni valakit csak azért mert nem úgy gondolkodik mit te, nem éppen demokráciára vall.
2022. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
33%

"Hogy jön ide Korea te barom?"

Te indultál ki abból, hogy a választásoktól lesz valami demokratikus. De láthatóan túl magas a hasonlat, hogy felfogd.

"Egy-párt rendszer van idióta!"

Igen elvtárs. Ez elég nagy baj.

"Itt szabad választás 4 évente csak a te fajtád nem tud egy értelmes pártot összehozni."

Összekeversz a csicska fajtáddal. Nincs pártom. Veled ellentétben nem is kell egyiknek se nyalnom.

"Ez a baj a baloldallal elképzelnek valamit aztán vonyítanak ha nem jön össze."

Itt mégis a te vonyítasz a leghangosabban.


Menj inkább informálódni egy könyvtárba. Hátha ragad rád valami a koszon kívül.😘

2022. ápr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Buta kis hülyegyerek. Gondolom még anyád mossa a szaros gatyád… majd ha kicsit nagyobb leszel megérted!
2022. ápr. 17. 15:15
 28/34 anonim ***** válasza:
29%
Kedves kérdező, olvass inkább önfejlesztő könyveket ha még nem tetted eddig.
2022. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
40%

#15 Nos én peldául sajtó nelkül is remekül el tudom dönteni, hogy jóbódban élek-e, vagy éhezem. Ehhez nem kell sem sajtó, sem politikus, aki megmondaná, hogy hogyan illene éreznem magam.

Az elmúlt 7 évben epítettünk uj házat, a CSOK-ot most fizettük vissza, vettünk elektromos, családi autót, van megtakarításunk, járunk nyaralni, síelni, és mindenre jut, amit szeretnénk, es ami addig nem volt. Nincs ingyen, megdolgozunk a pénzért, de Gyurcsány alatt másfélszer ennyi munkával fillérezni kellett honap végén. Nemhogy házat építeni nem tudtunk volna, de az albit is alib birtuk kifizetni.

Mindehhez nekem pl nem kell semmi más, csak a saját tapasztalatom, hogy el tudjam dönteni: rohadtul sokkal jobban élünk, mint Gyurcsány alatt. Pedig már akkor sem pályakezdők voltunk, és a páromnak műszaki diplomája van, en akkoriban csinaltam a phd-t.

Szóval nekem nincs szükségem tanácsra, hogy kire szavazzak és kire ne. A zsák krumplival sem tudnának meghatni értelemszerűen. A balosok elmehetnek krumplit szedni!

2022. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
56%

"Szóval nekem nincs szükségem tanácsra, hogy kire szavazzak és kire ne."


A többoldalú tájékozottság nem tanácsokról szól, hanem arról, hogy legyen összehasonlítási alapod, tudd, hogy a potenciális jóléted 50-60 vagy 100%-át éled e meg. Oktatás, egészségügy, társadalompolitika stb. pedig mint hosszútávon működnek, ott hacsak nincs valami radikális változás (én egyről sem tudok, ami lett volna), akkor aligha lehet megérezni ciklusról ciklusra a változásokat.


"Az elmúlt 7 évben epítettünk uj házat, a CSOK-ot most fizettük vissza, vettünk elektromos, családi autót, van megtakarításunk, járunk nyaralni, síelni, és mindenre jut, amit szeretnénk, es ami addig nem volt."


Figyelj, nem vonok én kétségve semmit, de szerintem az "albit is alig bírtuk kifizetni" és a fentebbi idézet (ami évi legalább 2,5 milliós önerőt+megtakarítást jelent saccolásom szerint) között aligha az épp aktuális politikai berendezkedés tett különbséget. A reálbérek és fogyasztói kosarak növekedése viszonylag jól mérhetőek, ha afölött teljesít az ember, az valószínűleg már inkább csak a maga érdeme.

2022. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!