Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Durva hogy már szoktatnak a...

Durva hogy már szoktatnak a 700ft üzemanyag árra nem?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 08:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Miért károgsz? Ha annyi lesz akkor annyi lesz. Úgyis megveszed mert szükséged van rá. Ami majd hozza magával a többi dolog drágulását.

Ha kiírsz egy ilyen kérdést mi változik? Értesz a politikához? ööö--- tudsz kapálni? aaa... akkor miért nem azt csinálod!!!?

2022. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Már rég annyinak kéne lennie. Ezis csak arra jó, hogy a sok birka benyeli, hogy jajj, milyen kedvesek a politikusaink, aztán meg majd jön még több különadó és lehet pislogni.
2022. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Akkor te fizess 700 Ft.-ot, ha ennyire tetszik. Lefogadnám, hogy nincs autód vagy fiatal vagy még és csak osztod az eszet.
2022. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1 Mi bajod?

Nyilván meg veszi az ember,csak már ha lehet és tud kevesebbet fog.

Nyilván külföldön ezt az emberek ki tudják gazdálkodni,de itthon azért ez sokkoló lesz sokak számára.

Az árak persze hogy emelkedni fognak, csak kevesebbet fognak vásárolni az emberek bizonyos termékekből.

Tudod nem minden ember kereshet

jól fizetés ügyileg,én csak szimplán sajnálom.

Te biztosan értesz a politikához.

2022. máj. 30. 09:03
 5/16 A kérdező kommentje:

#2Vagy inkább 500ft-nak, az még szerintem oké lenne, de hirtelen ennyit emelkedni, sokak bele roppanak ebbe és a többi különadóba is.

Sajnálom az embereket.

2022. máj. 30. 09:06
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
#4-es amúgy mi a kérdés??? Mit szeretnél belőle megtudni? Mi számodra a releváns információ a nyígáson kívül?
2022. máj. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#3 Nyilvánvaló hogy ezek lehetnek, talán esetleg nagyon jól keres.
2022. máj. 30. 09:08
 8/16 anonim ***** válasza:
26%

#3


A magadfajta csóróknak kéne letenni a kocsit. Nincs pénzed rá, így jártál. Nekem van 2 is és kifizetem a 700 ft-ot is. Mert nem érdekel. De itt nem az üzemanyag árával van a baj, hanem a fos fozetésekkel, meg a magadfajta csóró nyivákoló senkikkel.

2022. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

hú bazz. ennyi tuskó válaszolót itt.

Kisember-komplexus 1000%....

2022. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Én Angliában élek és itt tavaly ebben az időszakban a dízelt 1.277 fontért vettem. A tegnapi ár viszont 1.777 volt. Hetente egyszer használok egy kis V-Powert, mert nagyon jót tesz a motornak, de az is 1.948 volt szombaton. Igen, tény, hogy itt ezt olcsóbb megvenni, de ez itt is hatalmas emelkedésnek számít azután, hogy évekig alig mozdult valamit. Taxizok, így nem kérdés, hogy mennyi a dizel, meg kell vennem, ha pénzt akarok keresni. Eddig napi 20 fontért tankoltam, most ez napi 30 font lett. Ha felszorzod a mai árfolyammal (461,70), otthon még mindig olcsóbb. De ahogy írtam, itt több a kereset, vagyis jobban megfizethető.
2022. máj. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!