Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Aki nem adott esélyt Toroczkai...

Aki nem adott esélyt Toroczkai László pártjának, miért?

Figyelt kérdés
Kevés szavazata volt a Mi Hazánk mozgalomnak. Érdekelne engem,hogy miért? Fiatal vagyok, mióta az eszem tudom az Orbán kormány kormányozza az országot. Miért nem adtak az emberek esélyt pl a Mi Hazánknak?

2022. júl. 19. 10:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
63%
10, mert azok is kretének, egyszerűen nincs Magyarországon egy normális párt.
2022. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%
Ki mondta, hogy nem az ellenzékre szavaztunk volna??
2022. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%

Kb a laposföldesek szintjén van az egész párt.

Az a meglepő hogy kaptak 7 mandátumot.

2022. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%
Mert legalább annyi hülyeséget beszélnek, mint jó dolgot. Pl. egy igen hosszadalmas videót szenteltek annak, hogy egy bizonyos neten talált kék folyadék varázslatosan meggyógyítja a Covidot, és aztán persze nem lett semmi, senki nem gyógyult meg, nem lett belőle világsiker, csak csináltak egy reklámot egy havernak.
2022. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%

#13

"Az a meglepő hogy kaptak 7 mandátumot."


Szerintem 12 év fidesz-kétharmad után ez egyáltalán nem meglepő, én már régóta levontam azt a következtetést, hogy a magyarok ostoba retardok :D

Ez kell nekik.


fidesz, mi tanyánk, vármegyék, ispánok, középkor-buzulás, sufnipálinka, bőgatya, nemes-jobbágy rendszer, földtúrás ásóval, aratás kaszával, tótgabi, kisgrofó, mulatósteknó.


Ez Magyarország, ez a magyar nép.

2022. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%

[link]


Szerinted?

2022. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
54%
Mert idegbeteg nácik.
2022. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
62%
Toroczkai egy számító hazudozó. A 2006os örjöngés idején összevissza hazudozott azért, hogy a sajtónak nagyobb balhé látszatát tudja kelteni valamint hazudott a saját szerepéről is a tüntetések során. Ezt Tomcat nevű barátja mesélte el egy videóban és én abszolút neki hiszek. Ha Gyurcsány hazudott reggel délben este és őt nem támogatom, ha a Fidesz hazudott egész álló nap nonstop és őket sem támogatom, akkor most támogassak egy harmadik hazug embert? Mindig csak a hazugok jutnak nekünk?
2022. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
59%
Náci, ki akar lépni eu-ból, halálbüntit visszahozza (sajna vissza lehet élni, úgy mint kínában vagy oroszországban)
2022. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
71%

16# szóval megint jutna pénzt oroszoknak... :D

itthon is meglehetne csinálni olcsóbban :D

2022. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!