Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Aki nem adott esélyt Toroczkai...

Aki nem adott esélyt Toroczkai László pártjának, miért?

Figyelt kérdés
Kevés szavazata volt a Mi Hazánk mozgalomnak. Érdekelne engem,hogy miért? Fiatal vagyok, mióta az eszem tudom az Orbán kormány kormányozza az országot. Miért nem adtak az emberek esélyt pl a Mi Hazánknak?

2022. júl. 19. 10:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
67%

Megadták. 1933-ban Németországban 44%-ot kapott a párt és egy világháborút hozott össze.

Azt hiszem érthető, ha az emberek nem akarják újra ugyanazt.

2022. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk mégis leszavaznak a fideszre?! Azt mi lett a vége, közvetve és nem általunk inditva, de hozzájárúlt admirális generális politikájával ehhez a qva háborúhoz!
2022. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok náci, utálom a nácikat. Másrészt a csávó buta mint a segg, és kurvára nem hiteles. Utálom a mi hazánk és jobbik szavazókat is, mert mind buta mint a segg. Ugyan ez érvényes a fidesz szavazókra is, és DK szavazókra.
2022. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!