Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az ellenzék miért viselkedik...

Az ellenzék miért viselkedik úgy, mintha az EU lenne a nagytestvér/szülő akinek a hatalmon lévő kormányt be kell árulni?

Figyelt kérdés
Ilyen kijelentéseket tesznek, hogy ne küldjön az EU pénzeket az országba. Meg most is körbe küldték az EU parlamentbe Orbán beszédét.

2022. júl. 27. 14:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%

"Ilyen kijelentéseket tesznek, hogy ne küldjön az EU pénzeket az országba."


Ezt hol olvastad?

2022. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%
Idézd szó szerint, hogy mit mondtak az ellenzékiek. (Ne a fideszmédia torzítását idézd, hanem hogy ők mit mondtak.)
2022. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

A Fidesz ugyanezt csinálta 2010 előtt.


Jobb kérdés, hogy a Fidesz miért viselkedik úgy, mintha az ellenzéknek bármi befolyás lenne. Se Magyarországon se Brüsszelben nincs beleszólásuk a dolgokba. Be kéne fejezni a másokra mutogatást.

2022. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 szántóvető ***** válasza:
2022. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
38%
ők csak a korrupció ellen harcolnak . a fidessst feljelentik de magukat és az sms bajnok ursulát nem
2022. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
73%

"Meg most is körbe küldték az EU parlamentbe Orbán beszédét."


Már az is baj, ha nészerűsítik a miniszterelnök beszédét? Csak nem volt benne szégyellnivaló, ami miatt ezt nem kellett volna megtenni?


Ne legyél már buta, minden EU-s országnak van nagykövete Magyarországon, tudnak valamennyit magyarul. Eljut hozzájuk a belföldi sajtó akkor is, ha a DK-sok nem küldik körbe.

Engem nagyon irritálnak a DK akciói, de jelentőségük pont 0.

2022. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
27%
Én annyit nem értek ebben a logikában, hogy ha küld az EU pénzt de szerintük mindet ellopják, akkor úgysem jut neki belőle semmi.Ha nem küldenek, akkor sem.Csak ha nem küldenek, akkor tőlük fogják beszedni a lopnivalót.
2022. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#3

Valóban ugyan ezt csinálta!

De az ellenzék is ezt csinálja most. Hogy akarnak így hatalomra kerülni? Itt már sose lesz normális ellenzék? Miért kell maguk fölé helyezni az EU-t? Ez szerintem nem szimpatikus magatartás itthon.

2022. júl. 27. 14:45
 9/28 anonim ***** válasza:
43%
#8 Az én szememben ez sem másabb semmivel, mint mikor a komcsik Moszkvába jártak árulkodni.Most másképp van kivitelezve, de az ideológiai alap mit sem változott.
2022. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

#6

Én értem, hogy bele lehet kötni a beszédbe. De az, hogy körlevelet küldenek, hát milyen magatartás az ilyen. Persze, hogy nem marad rejtve az unio előtt, de így beletolni a képükbe azért szép jellemre vall. Jó, nyílván magamból indulok ki. Nálunk sértő ilyen jelleggel körlevelet küldeni.

2022. júl. 27. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!