Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot hozott az...

Milyen ajándékot hozott az újszülött baba a nagytestvérnek?

Figyelt kérdés
Természetesen átvitt értelemben értem,hogy a baba hozta. És hány éves volt a nagy akkor?
2022. jan. 28. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Bocsánat, ezt nem igazán értem :D

Nálunk nem kapott ajándékot a nagytesó, mikor megszületett a kicsi. Sokat beszélgettünk a terhesség alatt, be lett vonva mindenbe, így nagyon örült neki, mikor meglett az öccse. Nem volt szükség tárgyi dolgokra

2022. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

2,5 éves volt a nagy és egy nagy doboz Duplot kapott a "kicsitől", ő pedig egy plüss nyuszit adott a kicsinek, ami a kedvenc alvóka is lett.


A kicsi kb. 2 éves volt, mikor beszélgettünk erről, és számon tartják azóta is. Most 7,5 és 5 évesek.

2022. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
2-es vagyok. Nálunk sem lekenyerezés volt az ajándék, hanem egy kis apróság. A nagy ngyon várta a tesót és amint meglátta a kórházban, teljesen elolvadt. Azóta is véd- és dac szövetségben vannak
2022. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nálunk majdnem 4 éves lesz a Nagylány amikor a hugi érkezik. Nagyon várja hónapok óta csak róla beszél.Folyamatosan rajzol neki,puszilgatja a pocakom,beszél hozzá.

Kedves gesztusnak ,aranyosnak találom ezt az ajándékozást

2022. jan. 28. 19:36
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk a kisfiam "hozott" egy kirakót és egy Kinder tojást a nagynak, aki akkor még 3 éves sem volt. Nagyon örült neki, azóta is emlegeti, pedig a kicsi azóta elmúlt 3 éves. Most várjuk a harmadik kisfiunkat, hasonlóan fogunk eljárni, mint a középsőnél. Nem gondolom,hogy bármi lekenyerezést jelentené ez, szimplán csak egy pozitív élménnyel indul a testvéri kapcsolatuk. :)
2022. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk plüss cicát "hozott" a kicsi. Fontos adalék, hogy a nagy oda- meg vissza volt a cicákért (mai napig is), így betalált az ajándék. Pontosan 3,5 volt akkor.
2022. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
19 hónapos lesz a lányunk, mikor érkezik a kistesó. Egy FP zenélő altatós vidrát kap, nagyon szereti az ilyen plüssöket, és bízunk benne, hogy alvó pajti lesz majd (a fogzás miatt most sokszor sír éjszaka, hátha ez pici vigaszt ad). Régebb óta szemeztem vele, de elég drága volt, így különleges alkalomra tartogattam a vásárlását (nyilván a gyereknek ez lényegtelen). A férjeméknél volt ez gyerekkorukban, neki is hozott az "öccse" ajándékot, szerintem aranyos dolog. Nálunk ilyen nem volt, furcsán is néztek a szüleim, mikor meséltem nekik, de ahány ház, annyi szokás.
2022. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Önmagukat. Mi ajándéknak tekintjük a gyermekeinket, igyekszünk ezt a szemléletet átadni nekik is.
2022. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%

Semmit.

Mert nem azért kell szeretni a tesót, mert ajándekot hoz...


2 és fél év van köztük, 4 hós a pici most.

2022. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Semmit. Én még nem hallottam erről, hogy már ilyen is van... Miket ki nem találnak... Amúgy ha előbb tudtam volna erről, akkor vmi kis apróságot, mondjuk egy kis plüss állatot "hozott" volna neki.
2022. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!