Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek, hogy tartsak ki...

Fideszesek, hogy tartsak ki Orbán Viktor mellett továbbra is, nektek mi ad erőt?

Figyelt kérdés
Most az alaptalan rezsiemelés miatt nagyon megrogytam nagyon nagyot csalódtam. Vanb elég olcsó paksi áram még el is adunk 100Ft-ért nekünk meg a saját kormányom 200-ért adja, nem tudom mit mondjak. A gázra hosszútávú fixáras szerződés mellett lefizetteti velünk a gatyát a kormány, a szerződés titkosítva, nem hajlandó megmutatni inkább kamuzik. Nem tudom most hogyan tarthatok ki tovább a Fidesz mellett, minden érv érdekelne, a baloldal szóba sem jöhet természetesen.

2022. júl. 27. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Uncsizol? Jó, mert én is😄
2022. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Óbán takarogy
2022. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked Orbán neve nem elég? Nem is voltál soha igazi fideszes. Az igazi fideszes örömtáncot jár, hogy fizethet. Imába foglalják nevét, hogy a NER lovagokat továbbra is erőn felül támogatja. Én is odaadnám neki a az utolsó egy hónapig hordott gatyám is.
2022. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Szavazz a Mi Hazánk Mozgalomra!
2022. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az nem elég,hogy fizethetsz Orbánnak,hogy jobban kitömje a haverjainak a zsebét??Miért gondolkozol ilyeneken?Ha erre van időd,nyugodtan válalhatnál másodállást is,és fizethetnéd mégjobban Mészárosék jachtozását az Adrián...
2022. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

pff 4 es :D


A nácit ki váltaná le egy nácira?

Megint ki lett fogva a fasiszta párt vitorlájából a szél.


Nácibb tudott lenni a náciknál és szerencsére amíg ezen öli egymást ez a két náci párt addig nagy gondot nem okozhatnak.

2022. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
6-os, csak szólók hogy, ha a """náci""" kormányozna már lenne saját iparunk, saját brandjeink. Persze ezeket a 444 nem közli le, szóval mit se tudsz Toroczkaiék programjáról.
2022. júl. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

kedves 7 es


a virradat program amire gondolom célzol annyira reális mint hogy nyunyóka néni lesz a következő playboy címlapján meztelenül.


Elhiszem hogy a demagóg ígéretek jól hangzanak de a realitás talaján maradva a virradat egy vicc.

2022. júl. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!