Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A liberalizmus egyenlő a...

A liberalizmus egyenlő a kommunizmussal, nemzetszocializmussal szélsőségesség szempontjából?

Figyelt kérdés
2022. aug. 20. 18:00
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
60%

Ez is milyen ironikus, hogy már mindenki mindenhol mindenért nácizva és rasszistázva van, aki valamiért szúrja a liberálisok szemét, eközben a BLM gyakorlatilag teljesen megfeleltethető az eredeti náciknak. De nekik szabad, ők "jónácik".

Ha pedig hetero fehér férfi vagy, netán még keresztény is, akkor konkrétan az emberiség teljes történelmének összes bűnéért te vagy a felelős.

2022. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
66%
A nagycsalád támogatás inkább kommunista..
2022. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
83%
Ő pont a Kálid Artúrunk mondta, aki az egyik legnagyobb színész és szinkronszínész, hogy annó az állami gondozottak sokkal többet normatívát kaptak, mint ma.... kommunizmusban Kádár-rendszertől kezdve már nem volt olyan szigorú abortusz tilalom mint mondjuk azt megelőző időszakban a Rákosi-Ratkó érában...
2022. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként egy néger és egy afroamerikai is lehet keresztény... és Horthy unokájából is lehetett muszlim... sőt Bem Apó is áttért az iszlámra... egyébként meg javarészt olyanok keresztényeznek, akik azt se tudnák megmondani, hogy akkor inkább római katolikus, református, evangélikus, hitgyüli, vagy görög katolikus legyen a bevett államvallás .... ja és ők annyit se jártam templomba mint én 26 éves koromig...
2022. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 Tom Benko ***** válasza:
64%

Nem. A szélsőséges liberalizmus inkább az anarchia lehetne, ha lenne értelme.

De eleve, a szélsőséges liberalizmus milyen? Megvernek, ha nincs önálló véleményed? Nem teljesen értem.

2022. aug. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
64%
Nem. A liberalizmus a lehető legszabadabban elfogad mindent, a másképp gondolkozókat, más vallásúakat, melegeket, stb., mindaddig, amíg őket is elfogadják, békén hagyják. Mindemellett a törvényeket be kell tartani.
2022. aug. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként én se értem, hogy az agymosás, hogy 31 évesen anyukám, aki vallásos lengyel férfihez ment hozzá, aki apukám volt, és akit haláláig és azon túl is szeretek, nos anyukám elfogadta a melegségem és nem dobott ki az utcára? Nyilvánvalóan ha valaki rákérdez, akkor beszélek erről, és voltam Magyarország második legnagyobb településen önkéntes, közösségi vezető, programszervező, ottani LMBTQI csoportban, most is rádiózok önkéntes alapon egy meleg témájú műsorban. Emellett azt is elvárom, hogy itthon is kiterjesszék a polgári házasság intézményét az azonos nemű párokra, és hogy a transzneműek esetében, fogadják el az eddig jól működő bevált gyakorlatot amit 33-as törvénnyel tiltottak be, ez-a gyakorlat abból állt,hogy egy klinikai szakpszichológus és pszichiáter, majd nőgyógyász és urológus vizsgálta meg őket, előbbi hosszú ideig, legalább 1 évig, és felállította a diagnózist, hogy tényleg nemi diszfóriával küszködik... az az nem tud azonosulni ezzel a testtel, és gondolom hatékonyan meglehet állapítani, hogy ki az aki kamuzza ezt és ki az aki tényleg így érzi már mióta az eszét tudja...


Egyébként néha hittanra járva úgy éreztem, különösen, hogy bár fehér-keresztény családból származom, hogy kakukktojás vagyok, és próbáltak még felnőttként is szólj be a papnak eseményen meggyőzni, hogy áh én nem lehetek meleg.... holott már kisgyermekkoromba is voltak jelek, de ezt én tudom....

2022. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
69%
#16: Helyesen: a liberalizmus a lehető legszabadabban elfogad mindent, a másképp gondolkozókat, más vallásúakat, melegeket, stb., kivéve, a fehéreket, a heterókat, a keresztényeket. Őket megbélyegzi, vezeklésre ítéli, a kisebbségek terrorjának szó nélküli elviselésére kényszeríti.
2022. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a keresztényeket is hagyja békén, ellentétben Lengyelországgal, ahol konkrétan vallásos-bigott réteg mondjuk feljelentette Doda nevű énekesnőt mert ezt mondta: [link]
2022. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Tom Benko ***** válasza:
25%
@18: Mondd, mi fáj?
2022. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!