Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akkor most Fidesz megakadályoz...

Akkor most Fidesz megakadályozta annak lehetőségét, hogy forrást vonhassanak el, vagy nem?

Figyelt kérdés
A nagy keresztény értékrendű fidesz - és a Bibliában az van, hogy nem szabad hazudni, és ha jól sejtem, még mindig az tanítja a keresztény értékrendet, nem a Fidesz pártdirektíva - legalábbis elvileg...

2022. szept. 8. 10:32
A kérdező szavazást indított:
Megakadályozták, Isten az összes fideszest, KDNP-st úgy segélje, ámen!
Hazudtak, Isten az összes fideszest, KDNP-st úgy segélje, ámen!
Inkább nem leszek Fidesz-KDNP-s ezek után, mert becsaptak, soha többé nem szavazok rájuk, Isten engem úgy segéljen, ámen!.
Soha nem voltam se fideszes, se KDNP-s, és egy percig se dőltem be nekik, de Isten őket úgy segélje, ámen!
Soha nem hittem nekik, de azt hiszem, ez túl nagy átok lenne a számukra, és ezt nem kívánom nekik.
3 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Akkor most tettél fel kérdést vagy nem?

Vagy csak a szokásos, hogy darabszám kell a zorbánozós, fideszezős kérdésekből és idetolsz valami értelmetlent?

Mi a tökömről beszélsz? Mi van, mikor és miért?????

2022. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
A fidesz és a keresztény értékrend? Muhaha.
2022. szept. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
Óbán valójában egy csecsemőföző feketemágus!
2022. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt, hogy a Fidesz megakadályozta, ahogy mondta, hogy forrást vonhasson el az EU, ahogy állították, vagy hazudtak.
2022. szept. 8. 11:01
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
Még tart a meccs, de jó eséllyel megegyezés lesz, tehát megakadályozta.
2022. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem akadályozta meg. A lehetőség fennáll, korábban azt hírdették, hogy nincs lehetőség a forrásmegvonásos szankcióra, mert megakadályozták. De akkor most miről beszélnek?


Amúgy milyen érdekes, hogy egy szavazat sincs! :D

2022. szept. 8. 11:35
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Mert nagyon hülye válaszlehetőségeket adtál meg.
2022. szept. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te nagyon hülye vagy, bocs...a kérdés, a válaszok, szóval ez nem színvonal!!
2022. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Minden lehetőség volt - pár kivételével:

1. Fidesz-KDNP-s vagyok, én benyaltam, de könyörüljünk rajtuk,


2. Fidesz-kdnp-s vagyok, én nem nyaltam be. de a fidesz azzal tiszteli a keresztény kultúrát, hogy hazudik, a fidesznek "nem ér a neve, káposzta a feje", lophat, csalhat, hazudhat, amennyit csak bírnak, teljesen rendben van, benne van a Bibliában, hogy a Fidesznek szabad.


3. Fidesz-kdnp-s vagyok, igazat mondtak, de meg akarom fosztani őket az áldástól.


Lehet számot írni kommentben, hogy melyikre szavaznál. :)

2022. szept. 8. 12:56
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én arra szavazok, hogy hagyd abba, nagyon égő.
2022. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!