Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van rá esély, hogy a tanárok+d...

Van rá esély, hogy a tanárok+diákok a végén még kipucolják a Fideszt a hatalomból?

Figyelt kérdés
Amúgy sem legitim a kormányzásuk hisz teljes hazugsággal nyertek, nem kár értük.
2022. okt. 5. 17:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kedves 20!Ahogy nincsenek előrehozott választások többségeben az USA-ban sem..Kanadában,Ausztráliában,Izlandon is ritka..Hogy csak pár példat mondjak..Ne kb.mindennapos Argentinában,Olaszországban,sőt rengeteg Afrikai országban..Társadalmi berendezkedéstől is függ.Itthon 1848 óta nem volt egy kormánynál sem előrehozott választás..Pedig a Monarchiára nehezen mondhatott hogy diktatúra.Ellenzéki vagyok én is de ezt az észak koreázást hagyjuk már mert röhejes..
2022. okt. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Persze én sem érthetek teljesen hozzá nem politologus vagyok csak egy 30-as 3 diplomás ellenzéki mérnők,aki sosem hitt a mindenfajta felforgatásban..Tüntetni ki kell menni.Kormányt váltani,zavargást kelteni utcai harcokkal nem..Azt nem támogatom.
2022. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Esély van,csak mekkora?
2022. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!