Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Magyar embereknek már csak a...

Magyar embereknek már csak a külföldi munka maradt a megélhetéshez?

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 17:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Töröltetik a válaszokat a hülye debil fidernyákok.
2022. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Azt néztem én is hogy mindenki le van pontozva rendesen.
2022. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Oldfire ***** válasza:
Sajnos, az átlag embernek nincs más választása. Menni kell
2022. okt. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt az üzenetet kaptam privátban valami sunyitól:


"Eredj kérdező, külföldön vígan élhetsz munkásszálláson és orbándiktatúra helyett ott a demokrácia."

2022. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
De még ahhoz is buta, hogy különbséget tudjon tenni a kérdező és más válaszolók között.
2022. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Én tavasszal tervezem a kimenetelt Németországba, jobb is lenne. Szerintem vissza se jövök
2022. okt. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
9%

Azt hitték sokan, hogy nyugaton könnyebb az élet, sok pénzt keresnek. Azám! - a magas megélhetési kiadásokkal nem számoltak. Spórolni meg állati körülmények között lakva lehet csak.

Nagyon sokan hazajöttek, jönnek. Pl.: még az angol feleségét is hozta.

Ha dolgozni akar valaki becsületesen, szorgalmasan, megtalálja számítását. Ha lúzer, külföldön sem.

A rengeteg CSALÁDTÁMOGATÁSI segítség!!!!!!!!!!!! Lakásépítési,- babaváró, stb. Ezt csak itthon kapjuk, külföldön sehol!!!!!!!!!!!


Hát, aki ezt nem respektálja, csak fusson el itthonról nyugatra! Keresse ott a boldogulását!

Haza se jöjjön többet!

2022. okt. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 zolo ***** válasza:
Itthon az a lenyeg sajat házban lakik valaki vagy albérletben. Az nem igaz, hogy kevesen laknak albérletben. Ez csak statisztika. Sokan nem akarnak adót fizetni a kiadás utan ezert hivatalosan nem szerepel az albérlet. Lenyeg, hogy sajat hazban lakva es hitelt sem kell fizetni akkor meglehet elni szerenyen. Az hogy itt sok csaladi tamogatast ad a kormany arra volt jo hogy az ongatlan arak az egekben vannak az itteni fizetesekhez kepest. Kulfoldon csak az tud boldogulni aki a nyelvet is beszeli. Az nelkul lehet barmilyen szakmaja.
2022. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17 Attól hogy te el vagy keseredve, más nem feltétlen azért lakik itt mert ezek vannak. Aki normális inkább máshol dolgozik többért, megbecsülve, és nem apróért szarba se nézve. Szóval ne vonyíts mint egy picsán rúgott kutya, maradj csendbe :D
2022. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 kriszpo ***** válasza:
66%

Először is, a kérdeező tisztázza, hogy mit jelent számára a "megélhetés"!

Másodszor, kérdezzen meg még néhány embert arról, hogy számára mit jelent a megélhetés!


A boldogulásnak több feltétele van: végzettség, munkaerőpiaci kereslet, fizetés... Ha valakinek olyan szakmája van, amire igény van és jól megfizetik, akkor simán megél. (Ez mindenki számára evidens - gondolom) Ellenkező esetben, gondolkozhat a külföldi munkán, persze csak akkor, ha olyan a végzettsége, amire igény van. Ha nem, akkor kerül nehéz helyzetbe.


Magyarországon is (mint minden országban) megvannak a társadalmi rétegek, azon belül minden embereknek életszínvonala. Ezt az életszínvonalat igykeszik mindenki fenntartani, illetve valamilyen szinten emelni. Sajnos, mostanában az infláció (emelkedő élelmiszer, energiaárak) miatt ez az életszínvonal a többségnél inkább csökkent.

2022. okt. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!