Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fidesz vagy a Mi Hazánk...

A Fidesz vagy a Mi Hazánk ellenszenvesebb számodra?

Figyelt kérdés
Ha lehet, irjatok rövid indoklást is.

2022. nov. 1. 23:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
32%
Emiatt igazából pedig tényleg mindegy kb.
2022. nov. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
44%

Most tekintsünk el attól, hogy minden pártot ugyanaz irányít, és válaszolok az átlagember szintjén:

Egyedül a Mi Hazánk volt számomra szimpatikus, de az abortuszos húzásuk óta takarodjanak a k.... anyjukba.

2022. nov. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
80%
Mivel magyar vagyok, csak a Mi Hazánk képvisel engem. A többi párt magyarellenes.
2022. nov. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
11%

#13 mi az, hogy "magyarellenes"?

Ez egy állandó Jolly Joker de valaki magyarázza már el nekem, hogy mit jelent és miben nyilvánul meg!

2022. nov. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
78%
#14 Nem értesz magyarul?Az a magyarellenes, aki idegen érdekeket képvisel a magyarok kárára.Többek közt ezért ilyen ebben az országban élni, mert nagyon rég óta ilyenek irányítanak.
2022. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
71%
#14 Mind az orbán-, mind a gyurcsány-maffia a háttérhatalom (értsd: multik, bankok, stb.) érdekeit képviseli, akár a magyar emberek érdekeivel szemben is. Ezért magyarellenesek.
2022. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

12

Ha Te annyitól, hogy elérték hogy meg kell hallgatni egy abortusz előtt álló magzat szívhangját, amit attól még ugyan úgy elvettethetsz, elfordulsz tőlük, az elég vicces.

2022. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
82%

Kedves kérdező, nem vagy egy kicsit kirekesztő?

Hisz a kérdést tekintve, csak baloldaliakat szólítasz meg.

Hol a többi párt?

Azok nem lehetnek ellenszenvesek?

2022. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
92%
#17 Ezzel én sem értek egyet, de ugyanúgy a Mi Hazánkat tartom a legnormálisabb pártnak.Úgy sem értek ezzel egyet, hogy nekem sosem volt abortuszom, és ha terhes lennék, akkor már megtartanám.
2022. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
13%

Mi hazánk a fideszhez úgy viszonyul mint Rákosi Kádárhoz.

Míg a fidesz az egy cinikus populista párt ,ami azt csinálja amit épp felmérnek, addig a mi hazánk egy ideológiailag őrült fasiszta párt

2022. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!