Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek próbáljatok meggyőz...

Fideszesek próbáljatok meggyőzni, minket, igaz magyar családokat, hogy a Fidesz és Orbán jól végzi a munkáját, de alatta alatt csak az utóbbi egy évben hogyan drágulhatott meg az élelem a bolti bevásárlás ennyire, sokkal jobban, mint más országokban?

Figyelt kérdés
Hogy fizesse ki ezt egy igaz magyar család, egy igaz magyar nyugdíjas?

2022. nov. 22. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Dolgozni kell nem ríni.
2022. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Bankkártával vagy készpénzzel. 12 évig folyamatosan nőttek a reálbérek, idén stagnálni fognak, ki fogd bírni. A nyugdíjak 12 év alatt szintén jobban nőttek mint az infláció (13. havi visszavezetése miatt).
2022. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 árokpart ***** válasza:
27%
1-2-es Az ilyen és hasonló kommentekért fizetnek nektek most őszintén? Az Isten szerelmére miért nem lehet már elismerni, hogy elrontották a válságkezelést. Mielőtt bárki az ellenzéket írná, ők még ennél is rosszabb. Miért nem kéritek számon a kormányt, hogy miért nem végzi el rendesen a munkáját?
2022. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

3: Mégis mi a fenét rontottak el? Te mivel csináltad volna jobban?


Az OECD már 6%os növekedést vár Magyarországra. Egy ilyen nemzetközi környezetben ez kisebb fajta csoda.


[link]

2022. nov. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Én csak lepontozni jöttem
2022. nov. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 árokpart ***** válasza:
16%
4-es Angyalom olvasd el újra a cikket. A hiány lehet akkora ha lehet nem a növekedés.
2022. nov. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

6: Árokpart, eddig sem voltak illúzióim veled kapcsolatban de azért azt hittem, értő olvasásra képes vagy:


A Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet (OECD) hat százalékra emelte Magyarország idei gazdasági növekedési prognózisát

2022. nov. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
Előbb kérlek próbálj meggyőzni, hogy igaz magyar család vagy és nem a hanyatló nyugat alvó ügynöke.
2022. nov. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%

Én azzal tudlak meggyőzni, hogy átlagpolgárként jól megélünk még így is, illetve pl 15 évvel ezelőtt sokkal rosszabbul éltünk.

És ez a környezetemben szinte mindenkire igaz!!

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy te VALÓJÁBAN milyen életszínvonalon élsz?

2022. nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5%

Ez nem volt meggyőző:)

Én amúgy királyként élek.

2022. nov. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!