Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha 2006-ban lett volna ilyen...

Ha 2006-ban lett volna ilyen benzinellátási probléma, és áremelkedés, Orbánék és a FIDESZ mit tett volna, feltüzelte volna a híveket és gyújtogatások lennének?

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 23:04
1 2 3
 21/23 everlight ***** válasza:
77%
17,Fidesz propagandista vagy. Ne zavarjon a valóság:Minden élelmiszer minimum 50% kal drágább tavalyhoz képest.
2022. dec. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

#21 Értem everlight, eddig is értettem, hogy semmit nem értesz, semmit nem tudsz, de nyomod a ballib propagandát amit hallottál.

de legalább megfogadtad amit javasoltam, nem bonyolítod, nem próbálsz meg úgy tenni mintha lennének értelmes gondolataid, maradt a rohadt Obááán, meg az o1g.

2022. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 everlight ***** válasza:
77%
22.A rút valóság párton kívüli tény.Nem Orbán vetette ki az extraprofit adót ami további dráguláshoz vezetett?Nem Orbán kezdett felesleges osztogatásokba a választások előtt tovább növelve az inflációt?Nem Orbán szavazta meg Brüsszelben a szankciókat? Nem Orbán mondta a választások eéőtt hogy megvédik a rezsicsökkentést,ennek ellenére a lakosság nagy részének 400% kal drágább a gáz,50% kal az áram.
2022. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!