Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok, hogy ezzel a...

Mit szóltok, hogy ezzel a címmel írt cikket a Mandiner?

Figyelt kérdés

"A magyarok gyűlölik, ha idegen nyelven parancsolnak nekik"


Ezt valami orosz megmondóember nyilatkozta, bár van olyan sejtésem hogy nem az 50-es, 60-as évekre gondolt.



2023. jan. 11. 08:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Lassan egyszerűbb lenne azt felsorolni, amit nem gyűlölnek a magyarok.
2023. jan. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Az orosz nyelv, az baráti lenne? Vagy, mi?


Mi a fene történik ebben az országban?

2023. jan. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 Hát ez az....
2023. jan. 11. 08:47
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Ez az ország már elveszett. Az oroszok a spájzban vannak? Sebaj, a birka magyar kihívja őket a nappaliba. És ugye a magyaroknak nem parancsol senki, csak tavaris Ivánék.
2023. jan. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
10 év és mi is Belarusz leszünk :(
2023. jan. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
#5: 10 év, jó hogy ilyen optimista vagy. Jó lesz az 4-5 évnek is. Orbán gyakorlatilag már be is jelentette a Natoból kilépést a "nem tartozhatunk a nyugati blokkhoz" szöveggel. Az EU-ban is csak az tartja, hogy lehet hergelni Brüsszel ellen. Ha alább hagy a jogállamisági vita, jöhet majd a Huxit is. Nem véletlenül vették be Volner Huxitpárt Jánost is konkrétan a Fideszbe.
2023. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

6, a Brexithez is évek kellettek, mire letárgyaltak mindent, bár lehet a mi esetünkben kivételt tennének és egy felgyorsitott eljárás keretein belül megköszönnék az együtt eltöltött 20 "csodás" évet.


Nagyon sok ember élete fog tönkremenni, ha ez bekövetkezik (és sajnos egyre valósabbnak tűnik ez a lehetőség)

2023. jan. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Igaza van a Mandinernek, nem kellene orosz nyelvű parancsok. Elég volt 40 évig abból.
2023. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én olvastam azt az orosz megnyilvánulást, csak nem a mandineren.

Nem tudom, a mandiner pontosan mit írt. Mindenesetre nevetséges, hogy a címet akarod véleményeztetni, nem a leírt cikket. Be kéne linkelni, olvassa el mindenki, és akkor van miről vitázni.


Szóval olvastam azt az orosz eszmefuttatást más honlapon. Tény, hogy Putyin Oroszországának tévéjében hangzott el, tehát érdemes távolságtartással szemlélni. Viszont sok szempontból rátapintott a lényegre. Konkrétan azt mondta az illető, hogy a magyaroknak nem az a fontos, hogy demokrácia legyen, hanem, hogy külföldről ne akarjanak rájuk kényszeríteni semmit. Vagyis arra utalt, hogy a magyarok elfogadják Orbán autokratikus vezetését, ha úgy érzik, hogy nem külföldi hatalom kiszolgálójaként viselkedik. Szerintem ez az állítása telitalálat, és nagyon jól megmagyarázza, hogy miért van Orbánnak (rengeteg agresszív és balul sikerült intézkedése ellenére) stabil és magas támogatottsága.

2023. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
És ezt a moszkoviták is tudják? Meg orbán aki kiárulta az oroszoknak a magyar energiaipart?
2023. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!