Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi drágult szerintetek a...

Mi drágult szerintetek a legtöbbet?

Figyelt kérdés
Mi lehet a valódi oka és meddig tart ez még itthon?

2023. jan. 16. 15:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A valódi oka részben a világban uralkodó állapotok, részben meg a fidesz idiótaságai.


Hogy meddig tart? Belátható időn belül nem lesz vége.

2023. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Az élelmiszerek és az autók. A valódi oka az, hogy most vezetik be az új világrendet.
2023. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem a Baileys.
2023. jan. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

#2

Erre számtalanszor kértem bizonyítékot és mindig kiderült, hogy csak idióták gondolják ezt.

2023. jan. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2023. jan. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

#5

Láttam már, a legtöbb dolog amit állít az bizonyítottan hazugság, sokat elmond egy emberről, ha elhiszi, amit hazudnak egy videóban.

2023. jan. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
#6 Mi a hazugság? Amit bejátszott klaus schwab beszédéből, vagy amit mutatott az IMF videójából?
2023. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#7

Kezdjük azzal, hogy először elkezd tech óriásokról beszélni és hirtelen felemleget 3 gazdag embert, amelyekből 2-nek nincs köze az IT-hoz.

Az amazon-nak akármennyire van már tech része, elsősorban még mindig a webshop az, amiből a pénzük van. Bill Gates pedig teljesen kiszállt az IT-ból.

Így marad Zuckerberg példának. Ez egy érvelési hiba.


"Amit bejátszott klaus schwab beszédéből,"

Abba érdekes módon semmi konkrétum nem hangzott el, sőt, sok olyan dolog volt, ami egybevág azzal, ahogy Toroczkai kezdte a videót. Amit bejátszott az arról szólt, hogy a rendszer igazságtalan. Toroczkai mivel kezdte? Hogy igazságtalan a rendszer, mivel a gazdagok jobban gazdagodtak és a tech óriások megszedték magukat.


Amikor konkrétumok hangzanak el, akkor érdekes módon nem idéz, hanem kizárólag Toroczkai mondja a magáét.

A kedvencem az, hogy az egyik cikk, amit felszoktak hozni, hogy nem lesz magántulajdonod, az úgy kezdődik, hogy felülsz a TE bicikliDre.

Vagyis igen, ezt hazugságnak hívják.


Én olvastam a Great Reset-et és nem arról szól, amit itt hazudnak vagy amit te elhittél.

2023. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#8 Akkor nem nézted végig a videót vagy nem figyeltél, mert bejátszik egy IMF-es videót is, amiben konkrétan benne van, hogy nem lesz magántulajdonod.
2023. jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#9

Végignéztem és az IMF-et meg se említik, te keversz valamit és innen lehet tudni, hogy át vagy verve, hogy még neked se tűnik fel, hogy valamit keversz.

Nézd szépen újra, hátha feltűnik, hogy mit keversz.


Szánalmas...

2023. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!