Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi drágult szerintetek a...

Mi drágult szerintetek a legtöbbet?

Figyelt kérdés
Mi lehet a valódi oka és meddig tart ez még itthon?

2023. jan. 16. 15:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10 IMF-et írtam, de a WEF-re gondoltam, bocsánat. Ennek fényében olvasd és nézd újra!
2023. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#11

Tudom mire gondoltál, pont így terjednek a hazugságok.

Egyébként igen, én is tudok egy "videót" csinálni arról, hogy a mihazánkosok embereket esznek és a végén a mihazánk logóját is feltüntetem és azt mondom, hogy ez a reklámjuk.


Ezzel szemben én követtem a kiadott anyagokat, olvastam a Great Reset-et és nincs szó arról, hogy nem lesz magántulajdon.

Még ha el is hangzik, akkor is max egy kampány szövegként, nem pedig úgy, hogy ez fog mindenképp bekövetkezni.


Szóval neked kellene dolgokat olvasni és nem mások hazugságát elhinni.

2023. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Akkor te valamiről lemaradtál. A linkelt videóban eredeti, a WEF-től származó anyagok vannak, amelyekben konkrétan elhangzik, hogy nem lesz majd magántulajdonunk. Ringathatod magad olyan illúziókba, hogy ez csak kampányszöveg, de nem az. Persze majd amikor bekövetkezik, te és a magadfajta birkák tapsikolni fogtok hozzá.
2023. jan. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13

Szellemileg sérült vagy? Nem, nincs ilyen anyag SEHOL az interneten. Ha látsz egy videót, hogy "3 gyerekem van és milyen jó ez", mert valljuk be, az tök reális mondjuk a fidesztől. Az nem azt jelenti, hogy kötelezni fognak a szülésre.


Amúgy ez annyira elterjedt, hogy még fact check is van róla, ahol leírják, hogy hazudsz.

[link]


"Ringathatod magad olyan illúziókba, hogy ez csak kampányszöveg, de nem az."

De az, ahogy a "hhozz világra még egy magyart" sem azt jelenti, hogy téged kötelezni fognak a szülésre.

Rettentő ostobának kell lennie valakinek ahhoz, hogy mikor EGYÉRTELMŰEN leírják, hogy lesz magántulajdon, akkor is úgy értelmezd, hogy nem.


Nézd, itt van a cikk, ami nem egy 3 képkockából álló reklám és a WEF-től van: [link]

Na, és mit írnak a cikkben? Ezt "Sometimes I use MY bike".


A WEF anyagai elég egyértelműen írnak arról, hogy lesz magántulajdonod.


"Persze majd amikor bekövetkezik, te és a magadfajta birkák tapsikolni fogtok hozzá."

Mondjuk nekem tényleg nem számít. Én ahhoz a réteghez tartozom, amit ti gonosz háttérhatalomként jellemeztek, szóval max profitálok belőle.

2023. jan. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#13

"Szellemileg sérült vagy? Nem, nincs ilyen anyag SEHOL az interneten."

Nekem inkább te tűnsz annak, ugyanis az általam linkelt videóban benne van.


"Amúgy ez annyira elterjedt, hogy még fact check is van róla, ahol leírják, hogy hazudsz."

Köszi a linket! Ha egy "fact check" oldal azt írja valamiről, hogy nem igaz, az mindennél jobban bizonyítja, hogy igaz.


"De az, ahogy a "hhozz világra még egy magyart" sem azt jelenti, hogy téged kötelezni fognak a szülésre."

Mivel Budaházy Edda mozgalmának nincs joga kötelezni rá a magyar nőket (pláne engem, aki férfi vagyok), valóban nincs. A WEF viszont meg tudja csinálni, amit ígérnek.


"A WEF anyagai elég egyértelműen írnak arról, hogy lesz magántulajdonod."

Most komolyan ez az egy kiragadott mondat a bizonyíték rá szerinted? :DDD


"Mondjuk nekem tényleg nem számít. Én ahhoz a réteghez tartozom, amit ti gonosz háttérhatalomként jellemeztek, szóval max profitálok belőle."

Akkor már értem, miért tagadod le az igazságot.

2023. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#15

"Nekem inkább te tűnsz annak, ugyanis az általam linkelt videóban benne van."

A videóban benne van az, amit én is el tudok készíteni a mihazánkról.

Ezt hívják manipulációnak.


"Ha egy "fact check" oldal azt írja valamiről, hogy nem igaz, az mindennél jobban bizonyítja, hogy igaz."

Akkor nem tudsz olvasni, azt írják, hogy nem igaz.


"Mivel Budaházy Edda mozgalmának nincs joga kötelezni rá a magyar nőket (pláne engem, aki férfi vagyok), valóban nincs. A WEF viszont meg tudja csinálni, amit ígérnek."

Az a mozgalom az állam által támogatott mozgalom. Az állam pedig tud kötelezni és érdekes, hogy mégse teszik, pedig a logikád szerint pont ezért nem lenne szabad rájuk szavazni, mivel kötelezhetnének.

Egyébként még mindig nem ígéretről van szó. Nem egy programot mutattak be, hanem arról beszéltek és a Great Reset is erről szól, ha elolvasnád, hogy milyen LEHET a jövő.


Kb. úgy kell elképzelni, hogy az elmúlt 10-20 év tudományos munkáit csokorba fogja és a mai világra értelmezi.


"Most komolyan ez az egy kiragadott mondat a bizonyíték rá szerinted?"

LOL.

Az egész érved abból állt, hogy egy mondatot lebegtetsz, mint valami félkegyelmű. :DDDD

Ha nem érv, amit hoztam, akkor az se, amit te és Torockai hozott.


"Akkor már értem, miért tagadod le az igazságot."

Nem tagadom az igazságot, cáfoltam a téveszméd, ami "egy kiragadott mondat" és szerinted sem érv 1 kiragadott mondat, szóval magadnak is ellentmondtál.

Szép munka, mintha egy 5 évessel beszélgetnék.

2023. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"A videóban benne van az, amit én is el tudok készíteni a mihazánkról.


Ezt hívják manipulációnak."

Ezt hívják konteónak. Mármint azt, hogy a Mi Hazánk hamisította volna.


"Akkor nem tudsz olvasni, azt írják, hogy nem igaz."

Igen, azt írják, hogy nem igaz. Ezért 100%, hogy igaz.


"Az a mozgalom az állam által támogatott mozgalom. Az állam pedig tud kötelezni és érdekes, hogy mégse teszik, pedig a logikád szerint pont ezért nem lenne szabad rájuk szavazni, mivel kötelezhetnének."

Nagyon erős csúsztatás a kettő között párhuzamot vonni. A WEF közvetlenül képes irányítani a világgazdaságot.


"Egyébként még mindig nem ígéretről van szó. Nem egy programot mutattak be, hanem arról beszéltek és a Great Reset is erről szól, ha elolvasnád, hogy milyen LEHET a jövő."

Szóval elismered, hogy szerepel benne ilyesmi. És mivel a világgazdaság kulcsfontosságú szereplőjéről van szó, olyan lesz a jövő, amilyenné ők teszik.


"Az egész érved abból állt, hogy egy mondatot lebegtetsz, mint valami félkegyelmű. :DDDD


Ha nem érv, amit hoztam, akkor az se, amit te és Torockai hozott."

Hoztál olyan mondatot, hogy "mindenkinek lesz magántulajdona"?


"Szép munka, mintha egy 5 évessel beszélgetnék."

Te biztosan ezt feltételezed, hiszen legfeljebb egy 5 éves dőlne be a hazugságaidnak.

2023. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17

"Ezt hívják konteónak. Mármint azt, hogy a Mi Hazánk hamisította volna."

Tekintve, hogy eddig nem láttam mihazánkos videót, ami az elejétől a végéig igaz, így nem, ez a realitás.


"Igen, azt írják, hogy nem igaz. Ezért 100%, hogy igaz."

Tehát, ha leírják ,hogy nem igaz, akkor igaz és ha leírják, hogy igaz, akkor is igaz. Így bármit írnak igaz lesz.


Igen, ez a szektás gondolkodás, pont így gondolkodnak a konteóhívők.

Tök mindegy mi derül ki, ha cáfolna azt, amit gondolnak, akkor hazugság, ha pedig alátámasztja, még ha nem megbízható forrásból is van, akkor is igaz.


"Nagyon erős csúsztatás a kettő között párhuzamot vonni. A WEF közvetlenül képes irányítani a világgazdaságot."

Mármint az az állításod, hogy a fidesz nem tudja közvetlenül befolyásolni a törvényeket? Ha a fidesznek nem tetszene a mozgalom, akkor nem fizetnének, így az az eset kiesett, hogy a kettő mást gondol.

Amúgy nem, ha tudod, hogy hogy működik a WEF, akkor tudnád, hogy nem tudják. A WEF nem egy egységes, egymást támogató, a világról ugyanazt gondoló személyek gyülekezete.

Ellenkezőleg, itt a terület riválisa jönnek össze.


"Szóval elismered, hogy szerepel benne ilyesmi. És mivel a világgazdaság kulcsfontosságú szereplőjéről van szó, olyan lesz a jövő, amilyenné ők teszik."

Olyan, hogy nem lesz tulajdonod olyan nem, olyan igen, hogy pl. a car sharing-et tárgyalják, ami egyébként a Great Reset megjelenése előtt is működött már máshol és kb. egy évtizede simán találni róla cikkeket.


Szóval nem, a szereplőknek semmi köze. A WEF-en résztvevőket még csak meg se kérdezték a Great Reset tartalmáról és nincsenek is alárendelve az íróknak.


"Hoztál olyan mondatot, hogy "mindenkinek lesz magántulajdona"?"

Ez jelenleg se létezik és sosem létezett. Jogilag egy 2 éves gyereknek nincs magántulajdona.

Valójában az állításod cáfolata az, hogy az embereknek lehet magántulajdona, és igen, ilyen állítást hoztam egy cikkből, ami a WEF-től származik.


"A minden szám páros" mondatnak nem az a cáfolata, hogy "minden szám páratlan".

Ez egyébként általános iskolás matek anyag, sokat elmond, hogy ezt se ismered.


"Te biztosan ezt feltételezed, hiszen legfeljebb egy 5 éves dőlne be a hazugságaidnak."

Jó, máshogy fogalmazom, mivel szellemileg sérült vagy.

Aki követte a tudományos publikációk közül a kicsit is ismertebbeket, annak a Great Reset nem tartalmazott semmi újat.


És ez nem hit kérdése volt, a publikációkban bemutatott módszertanok miatt válogatta úgy össze az opciókat ahogy.

De nem kicsit szánalmas ez a részedről, mivel érezhető, hogy fogalmad sincs a mű tartalmáról.

2023. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Tekintve, hogy eddig nem láttam mihazánkos videót, ami az elejétől a végéig igaz, így nem, ez a realitás."

Mutatnál egy példát cáfolatokkal?


"Tehát, ha leírják ,hogy nem igaz, akkor igaz és ha leírják, hogy igaz, akkor is igaz. Így bármit írnak igaz lesz."

Nem rémlik, hogy olyat írtam volna, hogy amit igaznak írnak, az igaz. Már csak azért sem, mert az ilyen oldalak azért vannak, hogy hazugságokat terjesszenek, tehát amit egy "függetlenobjektív" "fact check" oldal igaznak ír, az általában nem igaz.


"Mármint az az állításod, hogy a fidesz nem tudja közvetlenül befolyásolni a törvényeket? Ha a fidesznek nem tetszene a mozgalom, akkor nem fizetnének, így az az eset kiesett, hogy a kettő mást gondol."

Minden parlamenti párt is kap állami támogatást, hogy csak egy példát mondjak. Ezek szerint a Fidesznek tetszik a DK-tól a Mi Hazánkig minden párt?


"A WEF-en résztvevőket még csak meg se kérdezték a Great Reset tartalmáról és nincsenek is alárendelve az íróknak."

Szóval azt állítod, hogy a Világgazdasági Fórumnak nincs hatása a világgazdaságra. Ha ez így van, akkor elég hülyén nevezték el :DDD


"Ez jelenleg se létezik és sosem létezett. Jogilag egy 2 éves gyereknek nincs magántulajdona.


Valójában az állításod cáfolata az, hogy az embereknek lehet magántulajdona, és igen, ilyen állítást hoztam egy cikkből, ami a WEF-től származik."

Rendben, ha már szőrszálat hasogatunk, akkor legyen így, de én nem láttam tőled olyan állítást, ami ezt alátámasztaná.


"De nem kicsit szánalmas ez a részedről, mivel érezhető, hogy fogalmad sincs a mű tartalmáról."

Fogalmam az van róla. Azt nem tudom, hogy melyikünk tud róla többet, de te szándékosan letagadod az igazságot a témában, ami a tudatlanságnál is rosszabb.

2023. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!