Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melegek!Mi a véleményetek a...

Melegek!Mi a véleményetek a kormányról?

Figyelt kérdés

2023. jan. 18. 19:06
 1/7 anonim válasza:
68%
Szükséges, ha el akarom vezetni az autót A-ból B-be.
2023. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A magyar kormányra gondoltam(Fidesz-KDNP)
2023. jan. 18. 19:09
 3/7 anonim válasza:
81%
2 nem mondod?!
2023. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nem merem leírni , mert még az internetről is letiltanak.
2023. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4:Írd le privátban!
2023. jan. 18. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Na mondtam én hogy visszatérnek a melegek című kérdések,de pont egy jobb téma :D


Mi a véleményem?

Én sem írom le részeletesen. De higgyétek el még a jelenlegi helyzet ellenére (!) is vannak fideszszopók.

Ismertem provokatív fideszes meleget,aki kb a halálomat kívánta mikor mondtam hogy tuti nem a fideszre szavazok. Hogy mennyi baromságot hordott össze az elképesztő. Kb olyan volt mint egy élő M1 televízió. Tehát tökéletes látszott hogy az agymosás nála sikerült. Bár nem sok iskolája volt (8 általános se), így érthető miért beszélt úgy mint egy agymosott orbánista.


Mondjuk azt mondta ha az ellenzék nyer akkor jön a drágaság,csőd,munkanélküliség,oktatás romba döntése. Kíváncsi vagyok most jó pár hónappal később mi lehet a véleménye.. Ja persze a háború :D


Nem szoktam politizálni,de az ilyenektől falra mászok.

2023. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6:Ez nekem is furcsa,hogy ennyi meleg fideszes
2023. jan. 19. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!