Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves melegek, biszexek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BiTOPro97 kérdése:

Kedves melegek, biszexek neked ezekről a helyekről a véleményed és tapasztalatod? (lista lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2016. jún. 10. 15:08
1 2 3
 1/22 gergo76467743 ***** válasza:
100%
Egyik helyen sem jártam, a két szaunában Bp-en igen, azok jó helyek. Pozsonyban és Prágában is jártam gay szaunában, s a hétvégén tesztelem a Krakkó melletti szaunát is. :) Nekem fontos a tisztálkodás, magam és a partnerem szempontjából is, így részemről csak ezek jöhetnek szóba, ha már összebújás.
2016. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Az alterego sima bulihely melegeknek, ahova heterók is járnak. A coxx egy swingerklub melegeknek. Az actionről pedig csak neten olvastam dolgokat illetve egyszer ismerőseim lementek, mert kíváncsiak voltak, hogy milyen de üres volt és fizetni kellett volna szal nem mentek be.

Az első kettőről sincs személyes tapasztalatom, ezeket hallomásból, internetről tudom/gondolom.

2016. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Béla211 ***** válasza:
100%
Én csak az alteregoban jártam az egy diszkó.Ahova nagy rész melegek járnak.Szombaton vannak a legtöbben,ha kiakarod hagyni a taravi show akkor éjfél után menny. Akkor kezd megtelni amúgy a hely is.Mikor én lent voltam végig tuc- tuc zene ment.Nekem annyira nem jött be a hely meg most már rá férne egy felújítás.Amúgy volt az alteregoban is sötétszoba de azt hol bezárják hol kinyitják nem tudom mitől függ.wc ben a kabinokban előfordul szopás egyszer láttam ilyet:D De az emberek kizavarták őket a fülkéből ,mert baromi sokan álltak sorban a wc-nél és akkor nyitva volt a sötétszoba is. Meg azért a piszoárnál van ,hogy igen csak bámulják ahogy pisilsz.Amúgy nem vészesen tepernek gyorsan megértik ha nem akarsz semmit.De élég hamar össze is lehet szedni valakit ha azt akarsz. Persze ez általában nem tartós...De amúgy ara jó ,hogy ,hogy nem kell magad szégyellned és teljesen önmagad lehetsz táncolhatsz ahogy akarsz senki nem fog beléd kötni::)Mondjuk ha jól emlékszem az italok nem olcsók de ez heteró szórakozó helyen is ugyan így van.
2016. jún. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Alter jó hely, de vigyázzni kell vele, ismerek valakit akit ott leitattak, és megeroszakoltak. Az is érdekes dolog hogy ez egy 15 éves srác volt.
2016. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

(18)-as a hely, nem?

Amúgy nem veszélyesebb, mint más szórakozóhely.


Várok még válaszokat. Aztán én is írok, egy válasz félét. ;)

2016. jún. 11. 14:16
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, a jó kinéző fiatal srácok a meleg világban könnyen mozognak.
2016. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Jól tudom. ;) Bár túl sokan akarnak rájuk is mászni.

Hetero helyen meg a fiatal lányok, és a "dzsina". :(

2016. jún. 11. 18:44
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem sokára indulok, vagyis indulunk szexspanokkal/"jó haverokkal, mély kapcsolatban ;)" az egyik helyre.
2016. jún. 11. 22:48
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

a Tütü-t mindenképp ajánlom...nem kifejezetten melegbár, de főként ők járnak oda, mindig király a hangulat, viszont a pia drága

18L

2016. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mobile mard itthon. Csak kb. és személyi- és lakcímkártya amin még szüleim címe van és beállított keretű egyik bankkártya részemről. ;)
2016. jún. 11. 22:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!