Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek, miért hagyjátok,...

Fideszesek, miért hagyjátok, hogy 60 év körüli a háziorvosok átlagéletkora, ha egyáltalán van háziorvosotok?

Figyelt kérdés
Ugyanígy elnéznétek, ha a tűzoltók és rendőrök átlagéletkora is ennyi lenne? Csak kérdezem.
2023. febr. 19. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
A háziorvosnak kell autóval üldöznie gengsztereket és lángoló házakba baltával betörni?
2023. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Már miért lenne probléma...

Az én háziorvosom 62 éves nő, kitűnő orvos, szerintem még 10 évig marad.

2023. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Mert magyarok többsége nem érdekli saját egészsége. Inkább halálba issza magát pl:alkoholista. Inkább halálban zabálja magát egészségre káros kajával pl:kövérek. Inkább halálban(tüdőrák) cigizze magát..stb Ezek után nem meglepő, miért van rengeteg beteg rokkant ember az országban.
2023. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
És akkor mi csináljak, álljak be orvosnak, hogy lejjebb vigyem az átlagot? Szerintem senki sem járna vele jól.
2023. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Egyáltalán, van, és 55 éves. Több szakvizsgája is van, a tudásán túl nagyon türelmes, figyelmes, jószándékú. Nem tudok arról, hogy foglalkozna azzal, hogy ki „milyenes” pártpreferenciájú.

És nem tudom, hogy aki „fideszes”, hogyan nem hagyhatná a háziorvosi átlagéletkort és hely be nem töltést?

2023. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tapasztalatot csak az évek múlásával lehet megszerezni.
2023. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!