Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Blokkolóórát az orvosok...

Blokkolóórát az orvosok helyett/mellett miért nem a Parlamentben “dolgozóknak” vezetik be?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 21. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők akármennyit vannak bent, úgysem tesznek semmi hasznosat.
2023. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Ha a kórházban dolgozó orvosok alkalmazottak törvényes munkaidő elszámolással akkor miért ne tehetné meg a munkáltató hogy munkaidő regisztrációt alkalmazzon.
2023. ápr. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2 Megteheti természetesen, csak lenne vagy 100 fontosabb teendő az egészségügyben, amire lehetne költeni azt a pénzt, amibe a blokkoló eszközök beszerzés kerülni fog. Ne legyen kétségünk afelől, hogy ezeket is valami csókos NERhuszártól fogják beszerezni háromszoros áron. Aztán meg fél év múlva már nem fogják használni őket, mert a végén még kiderül, hogy mennyit is túlórázik egy-egy orvos.
2023. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha saját céged lenne, magadnak csinálnál blokkolóórát? Ez kb ugyanaz a helyzet.

Aki hozza a szabályokat, nem magát fogja korlátozni velük. Alap emberi tulajdonság.

2023. ápr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért választottátok meg ezt a kormányt? Nem tanultok semmiből.
2023. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De tanultunk belőle hogy Gyurcsányt soha többet. "C" opció pedig nem volt.
2023. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyurcsányt soha többet, de aki azóta még annál is sokkal rosszabbnak bizonyult, azt újra meg újra, csak azért mert nincs C opció. Nagyon eszes.
2023. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Nekem jobb most mint gyurcsány alatt. A családi adókedvezmény és az alacsonyabb szja kulcs miatt bőven több marad a családi kasszában amiből ki tudom fizetni azokat a költségeket amik megemelkedtek.
2023. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Az többi baloldali hasfájást meg leszarom.
2023. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs családom, én most többet dolgozom és kevesebbet is ér a pénzem. Ráadásul még birtokvédelmi pert sem tudtam nyerni, pedig jó ügyvédet fizettem. A sokgyerekes szomszéd meg magánjátszóteret létesített és rajtam röhög, mert nem tudom kipihenni magam a folyamatos zajtól. A család szent és törvény felett áll most! Fater nyugdíját lefelezték Orbánék, a gyógyszer+rezsire elmegy a pénze, nekem kell kisegíteni. Azt 44 évet robotolt. Őrá nem jár adókedvezmény, de olyan, mintha nekem is gyerekem lenne. Igazságtalannak tartom ezt a családvédelmet. Írják alá a szülők, hogy ennyi szakmát, annyi diplomát, nyelvvizsgát stb. fog szerezni a gyerek, azért kapnának bőven adókedvezmény kreditpontokat a szülők, és ami nem teljesül bármi okból, azt vissza kell majd fizetni a gyereknek, ha keresőképes lesz. Természetesen kamattal. Én ezt tartanám igazságosnak. Ne a semmihez nem értő követelőző éhes szájakat szaporítsuk, hanem az értékes tanult embereket! De abból sokat.
2023. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!