Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ellenzitek a gyermekvállalást?

Ellenzitek a gyermekvállalást?

Figyelt kérdés
Én abszolút emberi életellenes vagyok. Meggyőződésem szerint nincs szükség az emberekre, maradjanak az állatok magukban. Ugye a jobboldali fidesz politikája szerint minél több gyerekre lenne szükség. Nekem az a véleményem, hogy az ember eleve egy rettenetesen rossz, és gonosz élőlény. Mely rendkívül hajlamos a mentális betegségekre, és testi problémákra. Az emberi lét rendkívül elrontott dolog.

2023. máj. 15. 13:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Még egyelőre nem tudom eldönteni.
27 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

Akkor irány a reinkarnáció, talán állat leszel.

Bár már most is tulajdonképpen eléggé az vagy.

2023. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Csak azért mert én negatívan látom az emberi létet? :)
2023. máj. 15. 14:02
 3/21 anonim ***** válasza:
24%
Egyetértek, kérdező. De az emberek is csak állatok, a szaporodási vágy, a fajfentartás hajtja csak őket. Le kell vetkőznünk állati mivoltunkat, igazi emberré kell válnunk, és hagyni kell hadd pusztuljunk ki. Az igazi ember, aki nem állat, az látja, hogy az emberi élet értelmetlen. Egy hiba a teremtésben. És amúgy is minek tartsuk fenn ezt a rendszert, minek csináljuk az újabb bio robotokat? Hogy a kiváltságosoknak legyen kikből nyerészkedni? Szánalmas!
2023. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

"maradjanak az állatok magukban"

Az állattartást is ellenzed?

2023. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

Nem feltétlen, de ilyen körülmények közt, ilyen szociális helyzetben, nem csodálom, hogy lassan, de biztosan kihal az ország.


A politika megoldja a problémád.

2023. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%

Én nem vagyok emberi élet-ellenes alapvetően, de elviselhetetlenül sokan vagyunk ezen a bolygón, szóval nem bánnám, ha az emberiség létszáma megritkulna 8 milliárdról olyan 2-300 millióra.


Bőven elég lenne.

2023. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Iszonyat ostoba vagy, kérdező.
2023. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem ellenzem, de ahol túlnépesedés van ott azért valamit csinálni kellene.
2023. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A jelenlegi fidesz vezetés csak rabszolgát lát az emberekben ez tény. Hozzák ide az éhbérért dolgoztató kínai cégeket. Agyonhajtják az embereket, némi alamizsnát löknek cserébe.
2023. máj. 15. 14:14
 10/21 anonim ***** válasza:
46%
Idő kérdése, és elpusztítja magát az emberiség..talán a Föld megússza..
2023. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!