Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ellenzitek a gyermekvállalást?

Ellenzitek a gyermekvállalást?

Figyelt kérdés
Én abszolút emberi életellenes vagyok. Meggyőződésem szerint nincs szükség az emberekre, maradjanak az állatok magukban. Ugye a jobboldali fidesz politikája szerint minél több gyerekre lenne szükség. Nekem az a véleményem, hogy az ember eleve egy rettenetesen rossz, és gonosz élőlény. Mely rendkívül hajlamos a mentális betegségekre, és testi problémákra. Az emberi lét rendkívül elrontott dolog.

2023. máj. 15. 13:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én nem csak az emberi életet látom hibának hanem minden más élőlényét is, legalább is amelyeknek öntudatuk van, fájdalmat éreznek. Az élet egy hihetetlen mód egy önpusztító, értelmetlen, önmagát állandóan szabotáló funkció. Létrehoz mindent amit el akar kerülni majd hatalmas fölösleges szenvedések árán megtesz mindent hogy megpróbálja azokat elkerülni. Tehát úgy gondolom, hogy először a földön lévő összes többi életformát kellene gyökeresen, hiánytalanul kiirtani és majd csak a legvégén az embereket mivel egyedül csak mi vagyunk képesek ilyen dolgokra. Még ha te magad azt is gondolod hogy csak az emberiség "érdemelné" meg a kihalást, a kihalásunk után bármikor kifejlődhetne megint egy hozzánk hasonló öntudatos, intelligens faj (pl csimpánzok) és akkor kezdődne minden elölről.
máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!