Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ellenzitek a gyermekvállalást?

Ellenzitek a gyermekvállalást?

Figyelt kérdés
Én abszolút emberi életellenes vagyok. Meggyőződésem szerint nincs szükség az emberekre, maradjanak az állatok magukban. Ugye a jobboldali fidesz politikája szerint minél több gyerekre lenne szükség. Nekem az a véleményem, hogy az ember eleve egy rettenetesen rossz, és gonosz élőlény. Mely rendkívül hajlamos a mentális betegségekre, és testi problémákra. Az emberi lét rendkívül elrontott dolog.

2023. máj. 15. 13:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%
10es, nem, mert kiszámolták, hogy a röppályánk olyan, hogy egy pár milliárddal később annyira közel kerülünk a naphoz, hogy kampec...
2023. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem szeretem a gyerekeket, nem vágyok saját gyerekre és nem is tartom magam feltétlen alkalmasnak rá, hogy szülő legyek. Valószínűleg sosem lesznek gyerekeim.


Mindezek ellenére hányhatnékom van a hozzád hasonló emberek hozzáállásától. Pedig most nekem is sok nehézség van az életemben épp. Majd lesz jobb is.

2023. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
28%

9# ja, hogy a Fidesz vezetés így meg úgy... miért nem kezted egyből ezzel???

Röhej!! N

2023. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%
A kérdezőt nem ismerem. De az ilyen okfejtések többségénél az áll a háttérben, hogy az illető nem akar gyereket / fél a nagy felelősségtől / nem talált megfelelő párt gyerekvállaláshoz, stb. és ehhez gyárt magának valami nyakatekert, egysíkú ideológiát.
2023. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
Az egyik legszebb dolog az életben a gyerekvállalás.
2023. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%
Hát elvileg egyetértek azzal az elvvel, hogy mindenkinek annyi gyereke legyen, ahányat akar. Gyakorlatban viszont nagyon sokan vállalnak felelőtlenül gyerekeket főleg a szegényebb országokban és mivel nem tudnak ott helyben megélni, ezért elindulnak a jólét felé. Na ez utóbbi jelenséggel, pl Afrika és a Közel-Kelet túlnépesedésével valamit kéne csinálni.
2023. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%

"Az egyik legszebb dolog az életben a gyerekvállalás."


Hagyjuk már az ilyen kinyilatkoztatásokat.

A TE életedben lehet, más életében meg más.

2023. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
33%
Rengeteg embernek nem szabadna gyereket vállalni, mert alkalmatlam. Sokan anyagilag, sokan érzelmileg nem tudják megadni a gyereküknek azt, amire szüksége van. Azt ellenzem, hogy mindenkinek gyereket kell vállalnia. Mennyivel egészségesebb társadalomban élnénk, ha nem lenne mindenkire ráerőltetve a gyerek. Van, aki erre született és az anyagi biztonságot is meg tudja adni valakinek. Nem luxus dolgokra gondolok, nem kell a legújabb Barbie baba stb, de azért ne a Facebookon kelljen már adományt gyűjteniük. Persze vannak vâratlan helyzetek, betegség, válás stb. Mindenkinek csak annyit szsbadns vállalni ,akit biztosan el tud látni, ha csak egy gyereket, akkor önző dolog 2 gyereket vállalni csak azért, mert a szülő vágyik rá. Előbb legyen alap, érzelmi stabilitás, kevesebb elzüllőtt, haszontalan ember lenne a világon. Persze a kormányunk csak a mennyiséget nézi, 1 gyerekre nem is adnak szinte semmi támogatást.
2023. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

" Nekem az a véleményem, hogy az ember eleve egy rettenetesen rossz, és gonosz élőlény. Mely rendkívül hajlamos a mentális betegségekre, és testi problémákra. Az emberi lét rendkívül elrontott dolog."


És ,mikor leszel öngyilkos?

2023. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy állatimádó embergyűlölő de régen láttam a fajtádat, ez egy rossz vicc.
dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!