Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen közvélemény kutató,...

Milyen közvélemény kutató, egyéb magán telefonszámok, szoktak benneteket hívni, véleményekre vagyok kíváncsi, milyen ürüggyel keresnek, hogy honnan vették a telefonszámot?

Figyelt kérdés

Valaki ismeri a kolles, koler, vagy kollern .hu közvéleménykutató oldalt? Ennek utána néztem, de ilyen nincs is.

Ja és valami nyilvános adatbázist említett, van olyan ügyintéző aki azt mondja, hogy véletlenszerűen generálja a rendszer a telefonszámot stb. Valószínű hazudott a csaj a telefonba amikor kérdeztem honnan hív...



2023. aug. 11. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Vezetékes telefonom is van, annak is nyilvános a száma. A telefonszámokat legálisan meg lehet vásárolni, az a neve, hogy telefonkönyv.

Hívott már többször közvélemény kutató politikából, mosóporokról, parfümökről. Szoktak hívni gyógytermékek ajánlataival, üdülésekkel kapcsolatban, volt hogy valami befektetést ajánlottak volna. Meg hívtak már pártok emberei kampányidőszakban.

Mobilon még nem hívott egy ilyen sem.

2023. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Engem mobilon hívtak ráadásul telefonkönyv titkosítva van a szám is pont ezaz, így a telefonkönyv, kiiktatva mint adatszerzési forrás.

gondoltam hogy nem függ e össze a népszámlálással, vagy a jogos érdek szabályzatai valamilyen úton módon megkerülik, bár Magyarországon minden lehetséges.

2023. aug. 11. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!