Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a Mi Hazánk nevét szándékosan nem olvassák be a telefonos közvélemény kutatók?

Figyelt kérdés
Szerintem ez pártállástól függetlenül már szánalmas. Amúgy a kétfarkú kutyapárt nevét sem olvassák be. Azt a látszatot keltenék, hogy csak két választás van? Fidesz és a baloldali összefogás?

2021. dec. 23. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kormánynak, mind az összefogásnak az az érdeke, hogy az emberek ezt higgyék.
2021. dec. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Annyira ezért nem extrém, ha csak a parlamenti frakcióval rendelkező pártokkal foglalkoznak.

Írom ezt úgy, hogy a jelenlegi két tömbös felállásban szerintem van esélye bejutni a Mi Hazánknak.

2021. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%

Mivel senki nem veszi őket komolyan minek kellett volna beolvasniuk a nevüket?

Te vagy az Novák?

2021. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Erre van valami forrás is, vagy csak a szokásos mihazánkos "minket elnyomnak" nyafogás?
2021. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Had kérdezzék már azt a közvéleménykutatók, amit akarnak...

Ha én arra vagyok kíváncsi, hogy a levest kiskanállal vagy nagykanállal eszed-e szívesebben, miért kellene kötelezően hozzátennem, hogy amúgy ezeken kívül még van 7 másik fajta kanál is? Hiszen a kérdés szempontjából teljesen lényegtelen adat. Ahol meg kíváncsiak a teljes politikai palettára, tehát mérik a kisebb pártok népszerűségét is, ott nyilván őket is bemondják, hiszen máshogy nem lehetne mérni.

2021. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Telefonos közvélemény-kutatásnál rövid idő alatt minél több embert akarnak elérni. Nem fogják mind a 80 pártocska nevét beolvasni, csak azokét amelyek relevánsan beleszólnak majd a "játékba". Az összes többi megy az "egyéb" kategóriába. A Mi Hazánknak annyi képviselője lesz mint a Kétfarkúaknak: 0 db.
2021. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Én se venném a számra annak a brigádnak a nevét
2021. dec. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem olvassák be, de lehet mondani azt is. Azon a kérdőíven látszott, hogy számolják a MH szavazatokat, szóval aki őket szereti, nyugodtan mondhatja.
2021. dec. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
El fogják számoltatni ezt a dolgot is.
2021. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Forrás:

[link]

2021. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!