Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vissza fognak lépni a magánnyu...

Vissza fognak lépni a magánnyugdíjpénztári tagok a tb. -be, ha "felhasználja" a költségvetési hiány csökkentésére OV évekre a tagdíjukat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Államosítani fogják a magánnyugdíjpénztárakat.
2010. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem lesz más lehetőség. Beindult az újbóli államosítás.

Ez már nem kommunizmus, nem kapitalizmus, ez már egy újabb rendszer.Ez maga az orbánizmus.

2010. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Én tavaly többet vesztettem , mint amit befizettem a magánynyugdíj pénztárba. Valljuk be, nagyon rizikós az egész. Talán az állami biztosabb lesz? ki tudja.
2010. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Én megyek az államiba - örömmel. Nagyon kockázatos a piacra bízni a nyugdíjat, ezt láthattuk az elmúlt években.
2010. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Második:

Nem nagyon vagy normális, de ezt már megszoktuk a fajtádtól. Konkrétan az elmúlt 10 évben, ha államiba lett volna a pénzed majdnem kétszer annyi hozama lett volna te szerencsétlen mint a magánnyugdíjpénztárban.

2010. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Második:

Ráadásul nem államosítják a magánynugdíjpénztárakat, te nem csak, hogy a szezont kevered a fazonnal, hanem fingod nincs arról mi történik.

2010. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Államosítani fogják nem? Én speciel jobban örülnék neki, mert a tavalyi befizetéseim egy az egyben eltűntek, jóformán kevesebb lett a pénzem a magánba mint előtte volt...

Nem vagyok Fideszes, de ebben teljesen egyet fogok velük érteni, akkor ha ezt megcsinálják.

Én nagyon remélem, hogy államosítva lesznek, mert ez vicc, nem éri meg már azon gondolkozni a mi korosztályunknak ha nyugdíjba megyünk szerintem. 28N

2010. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!