Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Erröl vélemény? Tisztelt...

Erröl vélemény? Tisztelt Polgárok. Szeretném megköszönni, hogy ismét bizalmat szavaztak nekem és testületemnek a következő ciklusra is.

Figyelt kérdés
Ezt a polgármester irta alá és küldte szét a faluban. Teljesen függetlenek, és már az elöző ciklusban sem vettek fel pénzt a munkájukért állitásuk szerint. Ezek varázslók vagy nem?
2010. okt. 21. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Mindössze csak hazafiak. Én sem vennék fel.
2010. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Én a munkámért fölvenném a fizetést, hacsak nem vagyok milliárdos. Valamiből enni kell.
2010. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hazafiság szép dolog de mivel 1 fő dolgozik az5-ből nehéz elképzelni miből tartják el a családjukat 2-3 gyermek
2010. okt. 21. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:11


Allitolag a parlamentbe is ulnek hazafiak es megis felveszik a fiezetesuket az utolso fillerig koltsegteritessel egyutt!


Attol mert nem vesz fel valaki fizetest lehet valamilyen koltsegterites cimen vesz fel penzeket vagy palyazatokat irnak amiben szereplnek valamilyen tenykedessel es abbol is van penz, tehat fizetest nem vesznek fel kepletesen hanem egyeb forrasokbol tiszteletdijkent szereznek penzt maguknak. Es ezek a penzek nem a falu rovasara mennek

2010. okt. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen
2010. okt. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szép dolgok amit irtok,de a falu nem fejlődik,csak a képviselő lovardája. A bolt megszünt,nem is akarnak másikat nyitni.Amit irtam a cimben "testületemnek"mert ugyanazok maradtak .
2010. okt. 22. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:

De azért nem saját magukat választották meg!

Nem volt senki aki boltot ígért volna?

Mit igértek, ha mégis ők lettek ujra megválasztva?

2010. okt. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!