Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az áprilisi "fülkeforradalom"...

Az áprilisi "fülkeforradalom" valóban az 1956-os forradalom befejezése lett volna?

Figyelt kérdés
Ezt mondta ma Orbán Viktor. Tehát az elmúlt 8 év során a kisemberek hitegetése, hergelése, lázítása nyomán megszerzett népszerűség, és az így kapott 2/3 ekkora eszmei magaslatba került?
2010. okt. 23. 21:05
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Újabb "napi" Orbántól:


"ha 1989-ben nem követeljük a szovjet csapatok távozását, még mindig tele lenne velük Közép-Európa"


Vikike csak kisegér volt, aki az elefánt hátán düllesztette a mellét. Akkoriban ez a téma már le volt egyeztetve, sokkal magasabb körökben...


[link]

2010. okt. 23. 22:15
 12/25 anonim ***** válasza:
7%
Természetesen igen, hiszen a történelmet-melynek ura a jó isten-folyamatában kell látni. 1956-ban A szovjet elnyomás ellen lázadt fel a magyar nép, amelyet 89-ben ugyan sikerült megdönteni, de az a forradalom bársonyosként vonult be a történelembe. Ebből következik ugye hogy nem véresként. Na ezzel csak az az egy baj volt hogy a sok régi komcsit nem tették el láb alól, hagyták őket tovább létezni, és hát látjuk hogy hova vezették az országot. Oda jutottunk hogy csalással, demagógiával, hazugságok tömkelegével egy átkos 8 éve vagyunk túl. Ebből lett elege a magyarságnak, amely újra összeszedte magát, és halált megvető bátorsággal elfáradt a szavazófülkébe, ahol behúzott egy ikszet a fidesz neve mellé, ezzel megdöntve az mszp rákosista korszakát.
2010. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Apropó Rákosi. A NENYI-hez mit szólsz?


[link]

2010. okt. 23. 22:28
 14/25 anonim ***** válasza:
29%
Valószínűleg bosszantotta volna hogy az ő arcképe helyett az függ a falon.
2010. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
52%

"A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:25"


Nem hittem, hogy Észak-Koreán, Kínán és Kubán kívül is élnek olyan emberek mint te. Tudod te egyáltalán mit beszélsz?

2010. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
20%
De ugye csak viccelsz és nem gondolod komolyan?
2010. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen tudom hogy mit beszélek, az igazat, csakis a színtiszta igazat, a magyarok istenének igazát
2010. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyilván viccből írtam. Nem tudom mennyire lehet egyáltalán ilyet komolyan venni. Mindannyian tudjuk hogy ezek azok a kommunikációs eszközök amellyel orbán éppen most betonozza be a hatalmát a következő 20 évre.
2010. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

77%, nem jártál mostanában egy ilyenen?


[link]

2010. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
11%

"Persze, nyilván viccből írtam."


Hát komolyan megrémítettél. Én el tudom képzelni, hogy vannak ilyen emberek.

2010. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!