Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek. Szerintetek...

Fideszesek. Szerintetek Orbán Viktor elmehàborodott lett?

Figyelt kérdés

Görcsösen ragaszkodik a szèkèhez és semmiképpen nem akar lemondani.

Félti a hatalmàt és ennek érdekében mindent megtesz, hogy megtartsa azt.

Folyton és mindenèrt, mindig mást hibàztat csak önmagát nem hibáztatja semmiért.

Szentül hiszi, hogy amit csinál politikailag , az tökéletesen jò.

Nem vállalja a felelősséget a kirobbant pedofil úgy kapcsán sem.

De ő ökölbeszirìtott kézzel követelnè (ha ő lenne az ellenzéki), hogy mondjon le a Miniszterelnők.

Ő egy diktátor és nem engedi el a hatalmàt, amit megszerzett magának.

A történelembem voltak már ilyen betegesen hatalomèhes emberek mint ő, de meg is kaptàk a sorsukat.

Előbb, vagy utóbb, de minden hatalomèhes politikus vezetōt elèr a sorsa.



#Betegesen hatalomèhes Orbán Viktor.
febr. 28. 00:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Ne röhögtess, senki nem mondana le a helyében. Mutass egy miniszterelnököt, aki azért mondott le, mert a köztársasági elnök kegyelmet adott egy pedagógusnak.
febr. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Pont azt csinálja mint bármely politikus. Nem kell mögöttes tartalmat keresni mert nincs. A magyar politikánál nincs mocskosabb szerintem.
febr. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Nem, Európa talán legjobb politikusa!
febr. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3

Akkor te nagyon jól élsz és minden bizonnyal gazdag vagy, ha ez a vèlemènyed?

Mert ilyet csak az ìr, aki nagyon jó módban èl, vagy elvakultan pàrthìvő.

febr. 28. 07:10
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
1, én lehet senki vagyok, ezt sosem vitattam, de én lemondanék, ha demokrata lennék, az más kérdés, hogy egy diktátor, mit tesz, vagy nem tesz, azt nem tudom megmondani, még senki létemre sem.
febr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Fsms ***** válasza:
56%

Kérdező a Fidesz egy vallás nem egy párt. Istenük OV. Mit vársz tőlük? Nem racionális, hanem hit alapon közelítik meg. Ld válaszok.

Tízen sok év kormányzás után az ország rosszabbul él. Gondolj az ÁFA kiesés ütötte lyukra a költségvetésen, ami a fogyasztás durva visszaesésé miatt van.

Hány fideszes kérdést láttál arról, hogy miért élünk rosszabbul?

febr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Azt tudod kérdező, ha nem Orbán Viktor lenne kormányon, akkor vagy 3x annyi rezsit perkálnál? A korházakat is eladták volna. Lépni nem lehetne afrikai, ázsiaaktól és az ovikba transzik járkálnának. Gondold újra akérdésed javasolnám
febr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%

7, én ilyen világban szeretnék élni!

Itt az ideje lemondania!

febr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#7


Van van valami alapja az elmèletednek, vagy te is csak mutogatsz màsra mint azt a Fidesz teszi?

A kórházak állapota eléggé siralmas és egyre több orvos megy külföldre innen.

Szállodák, stadionok,kisvasùt és saját birtok èpìtèse helyett a súlyos milliárdokat az egészségügy fejlesztésére is kellett volna szánni.

Nem beszélve a vicces korlátokat amiket szintén milliàrdokbòl építettek, amik nem jók semmire a milliárdos vadàszkiàllitàssal együtt.

Vègtelensègig lehetne sorolni a Orbán hibáit, bűneit.



Mindenki tisztában van azzal, hogy Gyurcsányék is nagyot hibáztak,sőt én is ùtàltam őket, de amit már a Fidesz és Orbán művel, az már beteges.

Családi vállalkozás lett a Fidesz és mi a nép tartjuk el őket. Mi sokan ezt meg is érezzük.


Remélem, hogy nem marad sokáig hatalmon Orbán, mert a gyűlölet szò nem kifejezés arra, amit érzek iránta.

febr. 28. 08:49
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Családi vállalkozás lett a Fidesz és mi a nép tartjuk el őket."


Nem ismerős?

(Románia)

febr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!