Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek. Szerintetek...

Fideszesek. Szerintetek Orbán Viktor elmehàborodott lett?

Figyelt kérdés

Görcsösen ragaszkodik a szèkèhez és semmiképpen nem akar lemondani.

Félti a hatalmàt és ennek érdekében mindent megtesz, hogy megtartsa azt.

Folyton és mindenèrt, mindig mást hibàztat csak önmagát nem hibáztatja semmiért.

Szentül hiszi, hogy amit csinál politikailag , az tökéletesen jò.

Nem vállalja a felelősséget a kirobbant pedofil úgy kapcsán sem.

De ő ökölbeszirìtott kézzel követelnè (ha ő lenne az ellenzéki), hogy mondjon le a Miniszterelnők.

Ő egy diktátor és nem engedi el a hatalmàt, amit megszerzett magának.

A történelembem voltak már ilyen betegesen hatalomèhes emberek mint ő, de meg is kaptàk a sorsukat.

Előbb, vagy utóbb, de minden hatalomèhes politikus vezetōt elèr a sorsa.



#Betegesen hatalomèhes Orbán Viktor.
febr. 28. 00:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#10

Persze, hogy smerős.

Orbán lemàsolja azt, amit Nicolae Ceaușescu tett.

Remélem Ceaușescu sorsára jut Orbán is.

febr. 28. 09:25
 12/18 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, te még nagyon fiatal lehetsz.Ha tudnád mi volt Orbán előtt a 2000es években végig, nem beszélnél zagyvaságokat.A baloldal miatt van még mindig hatalmon a fidesz és fog is maradni..Egy nemzeti rendes baloldal kellene, de ez elképzelhetetlen..
márc. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12


A baloldal tehet mindenről Hát persze.

Még arról is, hogy anyám megszületett, ugye?


Nem csalódtam, jött mégis iiyen válasz, mint a tied.

Rendben, a baloldal tehet mindenről.

Igazad van.

márc. 1. 08:00
 14/18 anonim ***** válasza:
Kérdező. Igen, mert ha lenne egy ütőképes ellenzék aki legalább olyan ötletekkel és elvekkel állna elő mint a fidesz, akkor le tudnák váltani.De lmbtq agymenéssel, kerítésbontással, háború propagálással, szabadkőművesek segnyalásával nem fognak, ezt sok magyar ember gyomra nem veszi be.Aki meg még emlékszik a 2000es és a 90es évekre, az meg erre a baloldalra már sose fog..Akinek viszont fingja sincs, így összehasonlítási alapja sincs, az előző baloldali kormányokkal(Kádár,Horn, Gyurcsány) annak felesleges bármi magyarázni..
márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#14

Jól van.


Én nem vitatkozom.

Bárki, bármi, bármit ìr, igaza van.


Politikai témában tilos vitatkozni, mert megtanultam, hogy mindig a másiknak kell, hogy igaza legyen.

márc. 1. 10:10
 16/18 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező..Annyira nem érdekel milyen véleményen vagy, mert ez mindenki szuverén joga.Én csak leírtam a véleményem, hogy az elmúlt évtizedek pártjaihoz képest még mindig a fidesz a legkisebb rossz, ez nem azt jelenti, hogy a fidesz jó, csak a többi annyira rossz volt, hogy hozzájuk képest jónak tűnik ..
márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#16

De egy bunkò vagy!

márc. 2. 04:59
 18/18 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező. Aki mondja..🤭
márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!