Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi az ami legkevésbé tetszik...

HunLo kérdése:

Mi az ami legkevésbé tetszik a jelenlegi Fidesz kormányzattal?

Figyelt kérdés

ápr. 14. 09:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%

Az hogy az ország sokkal fejlettebb lehetne ha a munkájukat becsülettel végeznék, miattuk lesz örökké egy putrit ország Magyarország.


Azt nem tudom megbocsátani nekik hogy nemzetinek mondják magukat miközben kihasználják az országomat

ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy létezik.
ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
72%
#9 ilyem szintű, és nagyságrendű korrupció csak a keleti diktatúrákban alap, de még ott se mindig.
ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
79%
Korrupció,hűbér,pedomosdatás.
ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
74%
A kisfiúkúró pártiság, a rendeleti kormányzás, a hazánk szétmérgezése akku gyárakkal, a migránsok tömeges betelepítése és e miatt a kirúgott magyarok semibevétele, oroszok se gg ének nyalása, külpolitikában az ország megszégyenítése, infantilis propaganda, az egészségügy leépítése.
ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
29%

Újabb (régi) pedofil ügy az óbudai polgármester jelölt bús balázzsal és csapatával a támogató szerepben, aki akkoriban polgármester volt.


https://www.youtube.com/watch?v=YtsyMAgN73c

ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
56%

Hogy milyen a propagandagépezetük, azt pont lelehet sz-rni, az egyén dolga ezt jól értelmezni, én meg eltudom ezt tenni magamban megfelelő helyre. Hogy a korrupció... mint előttem is írták az mindenhol jelen van a politikában, alap dolog, de nem csak a politikában, úgy egyáltalán az életünk része. OK ez a kormány van 14 éve, így sokan vannak vele úgy, hogy más kormányt még nem igazán láttak, vagy még nagyon gyerekek voltak, amikor nem a Fidesz volt kormányon, de úgy egyébként akik e kettővel jönnek, azok szokjanak hozzá, hogy kormányok válthatják egymást, de e kettővel mindig problémájuk lesz, mert a korrupció az fix, a kommunikáció színvonala pedig példákat elnézve rosszabbodni tud maximum, javulni nem.


1. Szívesen látnék fiatalok lakhatását valóban segítő intézkedéseket, nem csak a családosokat kellene segíteni. No ez pl. nem tetszik, hogy ezzel nem foglalkoznak. Azt nem lehet mondani, hogy egyáltalán nem foglalkoznak a fiatalokkal, de azt sem, hogy talán az egyik legnagyobb problémájukra a lakhatás, arra kicsit is figyelmet szentelnének.

2. Baromira nem tetszik az, hogy amit államosítanak az automatikusan egy szintet lejjebb lép minőségben. Nincs problémám az államosítással, azzal van problémám, hogy nem jobb lesz tőle a történet, hanem rosszabb.

3. Nem tetszik, hogy felültek a tanárok hazugságának, miszerint az Ő fizetésükön múlik az oktatás színvonala, egy sokkal határozottabb kiállást vártam volna ebben. Azzal egyetértek, hogy a tanárok fizetését emelni kellett, mert gyalázatosan kevés az a pénz, amiért dolgoznak, azzal azonban nem, hogy nem gyakorolnak a munkaminőségre kritikát. Tény, hogy előnytelen lett volna ezt akkor megtenni, mikor a tanárok a fizetésükért tüntettek, de hogy ezen túl vagyunk, elvárnám tőlük, hogy ez megtörténjen, ugyanis a 8. osztályos diákoknak a 40%-a funkcionálisan analfabéta. Erről ki tehet, ha nem a tanáraink?

4. A legkevésbé sem tetszik, hogy az építkezés menetét halálba bonyolították. Én ebben egy sokkal-sokkal szabadabb világot tudnék ideálisnak tartani. Tény, hogy sokan maradnának emiatt munka nélkül, mert azok, akik milliókat visznek el, mielőtt még egy kapavágás is történik, ha rajtam múlna mind munka nélkül lennének, de ez több embernek lenne jó, mint rossz és én a többség jóvéleményére hajtanék.

5. Nem tetszik, hogy bár a Fidesz kormány kiemelkedően sok utat épít, azonban a településeken belüli mellékutakra nem szán elég pénzt. Azt szükséges rossznak tartom, hogy a települések jóval kevesebb pénzzel tudnak garázdálkodni, mint anno a szocik idején, sokan nem értenek ezzel egyet, én abszolút egyetértek azzal, hogy kivannak herélve, azonban így muszáj volna a mellékutakkal is a kormánynak foglalkoznia.

6. Nem tetszik a cigaretta mutyi, nem tetszik, hogy kicsit sem lépnek fel az EU-s intézkedések ellen, mert mégiscsak a lakosság 25-30%-áról van szó (aki dohányzik), nem tetszik a trafik baromság, azért sem tetszik, mert gondoljunk bele hány ember lett ezzel egy életre lelkileg megnyomorítva, hogy bevannak zárva egy olyan helyre, ahová nem lehet belátni, ennek okán előszeretettel próbálják kirabolni. Nem tetszik, hogy ezzel megvannak bélyegezve a dohányosok, hogy valamiféle bűnbarlangba járnak cigarettát vásárolni.

7. Nem tetszik a 27%-os ÁFA. Nem tetszik a nyereményadó, ami vérlázító, hogy ilyen egyáltalán létezhet, hogy ezzel gyak. azonnal beleszarnak egy-egy szerencsés ember örömébe.

8. Nem tetszik a zenei terror, amit a Petőfi Rádióval folytatnak és azt a szabadságot várnám, ami 2010 körül volt.

9. Nem tetszik az élelmiszerek minőségének drasztikus romlása s hogy ez ellen nem lépnek fel erősen.

ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

17-es

,,8. Nem tetszik a zenei terror, amit a Petőfi Rádióval folytatnak és azt a szabadságot várnám, ami 2010 körül volt."


Ezt kifejtenéd bővebben.Én nem hallgatok rádiót most nem tudom ,hogy miről van szó!Zenei terror alatt mit értesz?

ápr. 14. 11:53
 19/25 anonim ***** válasza:
81%
Az hogy megosztotta a népet, meg lenyúlták a uniós pénzeket.
ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
33%
A nyugattalpnyalásuk.
ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!