Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi az ami legkevésbé tetszik...

HunLo kérdése:

Mi az ami legkevésbé tetszik a jelenlegi Fidesz kormányzattal?

Figyelt kérdés

ápr. 14. 09:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#18 Ja, hát hogy belső köreiket erőltetik. Ez egyértelmű. Petőfi mint zenei rádió úgy indult, hogy egy szabad rádió volt, szemben állt az akkori többi, jellemzően kizárólag mainstream zenét játszó, azt erőltető, rádióval. Függetlenül attól, ki kinek a kije, ki kinek tetszik kinek nem tetszik a rádióban, helyt kapott a magyar underground zene java, a külföldi underground és mainstream. Ma Szanditól szól a szerelmes szívek, mert Szandiba volt szerelmes az én generációm, az a generáció, ki most kormányoz, de beokádok a szerelmes szívektől, hát egy borzalom. Nézz meg pl. egy Petőfi zenei díjátadót! 10-es években nagy színpadon, zenei fesztiválon, hatalmas közönség mellett adták át azoknak a díjat, amivel az egész közönség egyetértett, hogy megérdemlik, ma elmenekülnek az A38-ra, belső kör teszi ki még a közönséget is, és ott adják át a díjat magával a kormánnyal szimpatizálóknak, természetesen ott kell lennie Tóth Gabinak, Szekeresnek, Nagy Ferónak, akikkel sokakkal ellentétben nekem semmi bajom nincs, még Gabival sem, mert tudom, hogy zavarában ennyire irritáló, annak köszönhető ez, és valójában egy aranyos csaj ha éppen önmaga lehet... de okádni tudnék ettől. Nézz meg egy Dal-t a Dunán, vezeti a ripacs gyerek, Fodor Imre, teljesen alkalmatlan, és a Rókusfalvy lánya, ketten együtt meg a megtestesült unalom, az egyik untat, a másik meg még irritál is, két k....ra bosszantó dolog. Gyerekkorom tévéműsorait idézik fel, még az Ablak c. műsornál is unalmasabbak, pedig az volt nálam az unalom legfelsőbb foka. Évről-évre erőltetnek 1-1 zenakart kik tehetségtelenek, unalmasak. Ha kínzod vele magad, akkor úgy vagy, na ezt is letudtuk, jöhet a következő év, de a következő évben újra ott van. Semmi köze nincs hozzá a nézőnek, úgy van alakítva, hogy beleszólása nincs, több pénzből van fenntartva a csatorna, mint egy ker.TV, mégsem tudnak egy k.....a applikációs szavazást összehozni, volt rá próbálkozás, sosem működött, de felesleges is, mert semmit nem érsz, meg amúgy sem lehet kire szavazni. Idén mi más nyert volna, mint népdal, hát arra áll fel jobboldalt. (mondom jobboldaliként, csak nem vagyok ilyen gyöpös, mint ezek) Aztán egyik évben szintén az erekció döntött, nyert egy olyan lány, akinek hangja semmi, de álszerénysége határtalan volt és legalább úgy énekelt, mint akit éppen k-rnak. Szóval hányinger. Szerintem tök jó ötlet volt, amit sokan nem szívesen fogadtak, hogy kizárólag magyar előadóktól játszik zenét a Petőfi. Pozitív elmozdulást vártam tőle, mert előtte már átment egy ilyen Danubius rádió érzésbe és hosszú évekig terrorizált minket ez a rádió, így csak rossz emlékem van róla, de nem ez történt. Túllépett azon is a Petőfi, hogy slágereket keressen, belement ilyen őrültségbe, hogy egy Szandi és egy Szécsi Pál között szól a Soerii és Poolek, így gyak. mindenkinek hallgathatatlan.

Természetesen kihagyhatatlan a rádióból az, kit tolnak a Dalban is, Kocsis Tibor, Tóth Gabi, Rúzsa Magdi, Freddie, Kowalsky-nak okvetlen kell lenni, mondja már meg az egész országnak hogy kell élni, oktasson ki... Oliver from Earth, Oláh Gergő, Magna Cum laude, Dánielfy Gergő, Oláh Ibi. Ez mind egy család.... Így érthető? Ez egy család. Belterjesség, ízlésterror, önfényezés. No most ebbe senki mást nem engednek be, régi underground zenekarok vannak, akiket kvázi a Petőfi tett fel a térképre, pontosabban emelt köztudatba, de tőlük is régebbi számok jellemzően, tehát tehetségmutatás az tulajdonképpen megszűnt. Tényleg annyit tudok ajánlani, hogy (pláne ha kormányellenes vagy, akkor pláne) nézd meg a tavalyi Petőfi díjátadót és megérted miről van szó. Garantáltan elhányod magad tőle! Zeneileg ami folyik a Petőfiben az nettó kommunista tempó.

ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Most leírom erről a saját véleményemet ,hogy ti is tudjátok az enyémet!


,,Mi az ami legkevésbé tetszik a jelenlegi Fidesz kormányzattal?"


1;Azt ,hogy nem az USA-nak ill nyugatnak nyalja a talpát

2;Államosítással többnyire egyetértek kivéve a reptér felvásárlásával.

-Ha kitőrne a 3VH akkor a repteret sokkal könnyebben tudnák katonai célokra felhasználni ,mint akkor ha magántulajdonban lenne.Ezzel pedig azt fogják nehezíteni ,hogy a civilek ill azok akik elakarnak menekűlni a háborútól ill katonai szolgálatról azok dolgát lehetettlenítik el ill nehezíthetik ill ezek életét sodorják veszélybe.

3;A tanárok bér emelése:

Én szerintem a tanárok átlag fizetését fel kellene emelni 300ezerre ,de attól nem tovább addig amíg az oktatás ilyen minőségtelen lesz.Be kellene vezetni azt ,hogy a tanárokat ellenőrizék és ha nem tartják elég hatékonynak őket akkor rugják ki őket vagy csökkentsék a fizetését ill ellenőrizék őket ,hogy nem e pedofilkodnak e vagy ilyesmi.

Ill a tanárok béremelkedése helyett inkább fordítsák arra az erőforrásokat ,hogy az oktatási rendszert változtassák meg!

Szóval az oktatás terén az nem tetszik ,hogy habár emeltek tán a fizetésükön ,de magán a rendszeren nem fejlesztettek semmit.

Az iskola felszerelését kibővítették egy okostáblával ,amit a tanárok nem bírnak használni.Szóval ez egy fölösleges,drága,haszonltalan beruházás volt ,amiből már fel lehetett volna fogadni nagyon okos embereket ahhoz ,hogy legalább elméleti szinten változtassanak az oktatási rendszeren.


4;Nem tetszik az ,hogy az inflációval gyakorlatilag nem tudnak mit kezdeni.


5;Nem tetszik az ,hogy Gyurcsányékat mindennek lehordják úgy ,hogy ők sem sokkal jobbak.(pl:infláció)

6;A ,,kampányuk"ról pedig ,csak annyit ,hogy szánalmas és csak magukat égették le vele :)(Ezért sem szavazok rájuk a sok sok számtalan ok közül:) )Szánalmas :)


7;Ne csak a családot alapítókkal foglalkozzanak ,hanem azokkal is akik egyedűl élnek.Ha pl:elveszti egy ilyen a munkahelyét akkor adjanak külön támogatást azzal a feltétellel ,hogy nincs munkája arra ,hogy legalább a villany,gázt tudja fizetni vagy ha albérletben lakik akkor arra adjanak annyit ,hogy azt kitudja maradéktalanűl fizetni.

Essem tetszik ,hogy nem nagyon van ilyen irányú lépések.



8;Építsenek állami tulajdonban lévő panel építményeket(szóval valamilyen házakat ) ,amiben lehet lakni ,amik valamennyivel olcsóbbak ill szolidárisabbak ,mint a magán.Ez sem tetszik ,hogy nincsennek ilyen jellegű lépéseik.

ápr. 14. 12:34
 23/25 A kérdező kommentje:

21-es

Nagy Feró mutatványa tetszik a legjobban:) XD

ápr. 14. 12:50
 24/25 A kérdező kommentje:

Próbáltam utána nézni elvileg ez egy Omega dal.

(Ez 1perces keresés eredménye ezt vegyétek figyelembe!)

Nem értem ,hogy miért nem egy saját számmal léptek fel.

ápr. 14. 12:53
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy tagjuk sincs még börtönben. Ideje lenne már...
ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!