Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csak nekem undorító a kampány?

Csak nekem undorító a kampány?

Figyelt kérdés

Orrba-szájba belefutok a szélesen vigyorgó politikusokba, ha nem az utcán, akkor a neten, reklám reklám kampány mindenütt, ígéretek, vicsorgó fejek, jól beállított mosolygó portrék..de látszik, hogy micsoda beteg emberek vannak rajtuk.

Ennyire hülye a tömeg? Én többet nem megyek el szavazni. Semmi értelme. Most gyorsan befejezik a 3-5-8 éve félbehagyott/meg sem csinált projekteket, dolgoznak mint a güzü-illetve nem ők, hanem a munkások, aztán jól megválasztják őket és megint semmit sem csinálnak, amíg hatalmon vannak, csak lopnak és harácsolnak. Most mézesmedzag, vigyorgás, hátbaveregetnek az utcán, ingyen osztogatnak papucsokat meg üdítőt.. Ez párttól kormánytól független. Undorítóak!



máj. 13. 10:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
10, amikor körülöttem sehol sem tudnak olyanról, amiben én hiszek, viszont, mindenki másnak, aki nem hisz abban, amiben én, jobb, mint nekem, érdemes megfontolni annak a lehetőségét, hogy lehet, hogy mégis velem van baj és nem a többivel.
máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
41%
#11 Ha körülötted viszont csak a média szerint nincs semmi baj, de te a szemeddel látod, hogy emberek százezrei tüntetnek, mert az életszínvonaluk romlott, a gazdák ott vannak hónapokon át Brüsszelben az utcákon tiltakozni, az utcán tömegével látod a sátrazó illegális bevándorlókat stb. stb. akkor érdemes lenne elgondolkodnod azon, hogy talán nem azokra kellene újra szavaznod akik mindezt okozták és közben nem csak elhazudják, de büntetnek ha az igazságot mered kimondani - hanem talán azoknak lehet igaza, akiknél nem ez történik.
máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%
12, nem nézek, médiát, azt sem tudom, hogy mi az, én csak utazni szeretek, mert utazva, jó nekem és azt látom, hogy mindenhol másnak is, kivéve ott, ahol "médiaszabadság" van.
máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azt bírom", mikor YouTube-torna közben, az utolsó nyolc ismétlés előtt beadják a Brüsszel rabszolgái című kedvencemet. Épp be. arok, hogy végre vége, már csak nyolc felülés, aztán padlófogás egyből.
máj. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%
1-es: remélem, nem a pszichopata Magyar Péterrel gondolod?
máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Senior Séf ***** válasza:
És a mi adóforintjainkból kampányolnak agyba-főbe.
máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

cseh-német-lengyel túra...


Jó beteg vagy.


Max lengyel

máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A cseheket minimum 6-szor felpofozod, ha nincs kamera és alacsonyabb nálad.
máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!